Gwiazdy

Łukasz Nowicki świętuje urodziny syna. Pokazał wzruszające zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Łukasz Nowicki świętuje urodziny syna

Łukasz Nowicki ze związku z Haliną Mlynkovą ma syna Piotra. Teraz nastolatek świętował swoje 19. urodziny. Z tej okazji dumny ojciec pokazał na Instagramie poruszające zdjęcie z synem. Do kogo jest podobny Piotr?

Łukasz Nowicki stroni od publicznego wypowiadania się o rodzinie. W mediach rzadko udziela wywiadów i nie mówi o swojej codzienności. Ostatnio prezenter zrobił mały wyjątek. Jego najstarszy syn Piotr świętował właśnie 19. urodziny.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Halina Mlynkova opowiedziała o starszym synu
Halina Mlynkova opowiedziała o starszym synu Halina Mlynkova zachwala syna. Jest w szoku, że Piotr ma taką wiedzę. Źródło: Co za Tydzień

Łukasz Nowicki świętuje urodziny syna

Łukasz Nowicki postanowił uczcić ten moment i opublikował na Instagramie kilka zdjęć ze swoją najstarszą pociechą. Do wszystkiego dodał opis:

"Mój Syn… Piotrek kończy dziś 19 lat… Ostatnie 'ście'. Stałeś się Synku fantastycznym, wrażliwym, młodym mężczyzną!!!. Jestem z Ciebie dumny!!!!!" - czytamy.

Pod zdjęciami pojawiły się komentarze internautów.

"Co za podobieństwo", "Trochę z mamy, trochę z taty", "Wszystkiego najlepszego dla syna", "Sto lat", "Przystojniak", "Podobny do mamy" - czytamy.

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki — historia miłości

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki poznali się w 2002 r. w Krakowie, w słynnej Piwnicy pod Baranami. Ówczesna wokalistka zespołu Brathanki pojawiła się na premierze książki Jana Nowickiego. To właśnie tam rolę gospodarza spotkania pełnił syn aktora.

"Zauważyłem wysoką kobietę. Właściwie miałem twarz na wysokości jej piersi. Siatkarka, koszykarka?- pomyślałem. Dopiero potem się okazało, że to 174 cm wzrostu plus szpilki, a ja zorientowałem się, że to wokalistka Brathanków. Spodobała mi się, intrygowała" - mówił prezenter w wywiadzie cytowanym przez polki.pl.

Na początku dzieliły ich kilometry, bowiem piosenkarka mieszkała w Krakowie, a prezenter w Warszawie, jednak ich uczucie było tak silne, że już po kilku miesiącach znajomości zakochani wyznaczyli datę ślubu. Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki pobrali się w sierpniu 2003 r., a już kilka miesięcy później na świecie pojawił się ich syn Piotr.

Niestety, uczucie tych dwojga nie przetrwało. W 2012 r. małżeństwo ogłosiło rozstanie. Informacja ta wywołała niemałe zaskoczenie dla fanów pary. Para nie chciała mówić publicznie o powodach rozstania. Wiemy też, że ich relacje nie były najlepsze, jednak oboje zdołali ułożyć sobie życie na nowo.

W 2016 r. Łukasz Nowicki ożenił się z Olgą Paszowską i został ojcem Józefiny. Halina Mlynkova związała się z Leszkiem Wronką, jednak po pięciu latach ich małżeństwo rozpadło się. Niedługo później piosenkarka związała się z wokalistą Marcinem Kindlą, z którym w 2021 r. powitała na świecie syna Leona.

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki
Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości