Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę we Włoszech. Zabrał ze sobą ukochaną

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek odwiedzili wnuczkę prezentera

Maciej Kurzajewski kilka tygodni temu ogłosił, że został dziadkiem. Jego syn Franciszek wraz z żoną Laurą powitali na świecie córeczkę. Teraz dumny dziadek wraz z ukochaną Katarzyną Cichopek wybrali się do Włoch, aby odwiedzić najmłodszą członkinię rodziny.

Od kilku miesięcy w mediach jest głośno o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Podejrzenia, że tych dwoje jest razem, pojawiły się w prasie znacznie wcześniej, bowiem już od rozstania aktorki z jej mężem Marcinem Hakielem.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Paulina Smaszcz pierwszy raz o partnerze. "Nie przestraszył się. Jest bardzo dzielny"
Paulina Smaszcz pierwszy raz o partnerze. "Nie przestraszył się. Jest bardzo dzielny" Paulina Smaszcz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą otworzyła się na temat nowego partnera. Dziennikarka nie ukrywa, że jest bardzo zakochana i szczęśliwa.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek wybrali się do Włoch

To właśnie tancerz w programie "Miasto kobiet" powiedział, że to Katarzyna Cichopek podjęła decyzję o rozstaniu, tłumacząc, że potrzebuje wolności, a niedługo później okazało się "że ta wolność ma imię". Internauci długo podejrzewali, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem, aż w końcu zakochani postanowili potwierdzić te doniesienia.

Oliwy do ognia dolały słowa Pauliny Smaszcz, która wyjawiła, że jej były mąż nie zachowywał się wobec niej fair. Paulina Smaszcz do tej pory często komentuje życie byłego męża i jego nowej wybranki, natomiast Marcin Hakiel nie chce komentować życia swojej byłej w mediach.

Jak informuje "Super Express" Katarzyna Cichopek skierowała nawet sprawę do sądu.

"Nie komentuję. Sprawą zajmują się prawnicy. Ja skupiam się na swoim życiu i pracy. Przede mną mnóstwo wyzwań i nowych projektów" - powiedziała.

Maciej Kurzajewski pokazał zdjęcie z wnuczką

Na początku marca w mediach pojawiła się informacja, że Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz zostali dziadkami. Na świecie pojawiła się ich pierwsza wnuczka, córka ich syna Franciszka i jego żony Laury, którzy na co dzień mieszkają we Włoszech.

Teraz dumny dziadek wraz z ukochaną Katarzyną Cichopek postanowili wybrać się do Włoch, aby poznać wnuczkę prezentera. Dziennikarz pokazał na Instagramie zdjęcie z synem i wnuczką i podpisał:

"Ojciec&Ojciec" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów.

"Gratulacje", "Piękne zdjęcie", "Brawo", "Panie Macieju, wygląda pan na tatę, nie dziadka" - czytamy.

Zdjęciem z Włoch pochwaliła się również Katarzyna Cichopek.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości