Gwiazdy

Maciej Musiał pokazał zdjęcia z wakacji. Fani zachwyceni. "Jest na co patrzeć"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Mama Macieja Musiała. Kim jest Anna Markiewicz-Musiał?

Maciej Musiał to jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów młodego pokolenia. Choć cieszy się ogromną popularnością, nie jest specjalnie wylewny w mediach społecznościowych. Tym bardziej internautów ucieszyła relacja z wakacyjnych wojaży.

Aktor przebywa właśnie na słonecznej Ibizie, gdzie pije drinki z palemką, opala się na luksusowym jachcie i zachwyca wyrzeźbioną sylwetką. Zaledwie kilka chwil po publikacji zdjęć w mediach społecznościowych pojawiły się dziesiątki komentarzy zachwyconych internautów.

Maciej Musiał na wakacjach. Pokazał się bez koszulki

Maciej Musiał nie stroni od mediów społecznościowych, jednak pokazuje na nich starannie wyselekcjonowane momenty ze swojego życia. Na próżno szukać w nich informacji o życiu prywatnym. Wyjątkiem są przyjaciele, którzy towarzyszą mu podczas wakacyjnych wyjazdów. Zdjęcia z Ibizy, które opublikował aktor, spotkały się z ogromnym uznaniem. Kilka minut po publikacji postów zaczęły napływać setki komentarzy.

"Aż nie wiem, gdzie powinnam patrzeć. Czuję się zawstydzona" - napisała jedna z internautek pod postem aktora. 

"Wyglądasz genialnie. Masz ochotę na spacer?" - zaproponowała obserwatorka. 

"No muszę to napisać. Nie da się przejść obok Ciebie obojętnie" - czytamy pod postem Macieja Musiała. 

Sandra Kubicka jest zmęczona sławą. "Wręcz mnie to dręczy"
Sandra Kubicka jest zmęczona sławą. "Wręcz mnie to dręczy"

Maciej Musiał - metamorfoza

Maciej Musiał to jeden z tych aktorów, którzy dorastali na oczach całej Polski. Od nastoletnich lat grał w serialach i filmach, dzięki czemu widzowie na bieżąco mogli obserwować jego przemianę. Zmiana długości włosów, stylu ubierania się i wyrzeźbienie sylwetki sprawiło, że szybko zaczął być nazywany polskim Justinem Bieberem. Aktor w jednym z wywiadów przyznał jednak, że z biegiem lat coraz mniej odczuwa zainteresowanie  innych. 

"Zauważam, że nastąpiła wymiana pokoleniowa. Teraz są nowi idole, głównie wywodzący się z internetu. Moja popularność wśród nastolatków była największa, kiedy zaczynałem. Rosłem razem z nimi i teraz to są dorośli, dojrzali ludzie. Nowe pokolenia potrzebują nowych idoli, w ich wieku" - powiedział w rozmowie dla portalu viva.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości