Gwiazdy

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska jednak są razem! Oficjalnie potwierdzili związek

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska oficjalnie potwierdzili, że są parą. O ich związku mówiło się od dwóch miesięcy, jednak do tej pory zakochani nie chcieli tego komentować. Pierwsze doniesienia o ich bliskiej relacji wypłynęły chwilę po tym, gdy prezenter rozstał się ze swoją trzecią żoną.

Związek Macieja Orłosia i o 20 lat młodszej dziennikarki, Pauliny Koziejowskiej, od dwóch miesięcy jest obiektem zainteresowań mediów. Chociaż para do tej pory nie potwierdzała oficjalnie swojej relacji, fani i informatorzy z ich kręgów nie mieli żadnych wątpliwości. W końcu zakochani przerwali milczenie i po raz pierwszy zabrali głos w sprawie.

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska potwierdzili związek

Maciej Orłoś potwierdził doniesienia mediów na łamach "Super Expressu". Tabloid opublikował też zdjęcia pary z romantycznego spaceru na warszawskiej Starówce. Zakochani non stop się przytulali i trzymali za ręce.

"To prawda, jesteśmy razem" - przyznał Maciej Orłoś. 

Głos zabrała także Paulina Koziejowska

"Chcieliśmy jak najdłużej cieszyć się sobą bez afiszowania się naszą miłością w mediach. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że jesteśmy bardzo szczęśliwi" - powiedziała.

Piotr Głowacki opowiedział o planach na dziesiątą rocznicę ślubu. Będzie nietypowo
Piotr Głowacki opowiedział o planach na dziesiątą rocznicę ślubu. Będzie nietypowo Piotr Głowacki i jego żona Agnieszka Marek w listopadzie będą świętować dziesiątą rocznicę ślubu. Aktor zdradził plany na tę wyjątkową okazję. Wielu się może ździwi

Maciej Orłoś - życie prywatne

Popularny prezenter był trzy razy żonaty. Pierwsze małżeństwo aktora rozpadło się dość szybko, niedługo po studiach. Z drugą żoną z kolei dziennikarz doczekał się dwóch synów, ale ich relacja również nie przetrwała próby czasu. Po drugim rozwodzie Maciej Orłoś znalazł pocieszenie w ramionach Joanny Twardowskiej, z którą ma dwójkę dzieci. Dwa miesiące temu media obiegła informacja o niespodziewanym rozstaniu pary. Maciej Orłoś i Joanna Twardowska byli ze sobą 26 lat.

Ani prezenter, ani jego trzecia żona nie zdradzili, co było oficjalną przyczyną zakończenia ich wspólnego życia. Szybko jednak wyszło na jaw, że Maciej Orłoś ma już nową partnerkę, którą okazała się Paulina Koziejowska. 39-latka, która od lat robi karierę w mediach, w przeszłości była związana z innym sławnym mężczyzną, Jackiem Borkowskim.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW Media/Piotr Andrzejczak

Pozostałe wiadomości