Gwiazdy

Maciej Stuhr zabrał żonę na romantyczny weekend. Wspiera ją w czasie choroby

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr wyznała na Instagramie, że ostatnio boryka się z problemami ze zdrowiem. Okazuje się, że jej mąż, Maciej Stuhr, aby wynagrodzić jej godziny spędzone w przychodni lekarskiej, przygotował dla niej niespodziankę.

Maciej Stuhr poznał Katarzynę Błażejewską dziewięć lat temu w Teatrze Nowym. Obecna żona aktora była wówczas koordynatorem prac artystycznych jednego ze spektakli. Od razu zaiskrzyło. Aktor był świeżo po rozwodzie. Jego związek z Samantą Janas zakończył się po 15 latach. Paparazzi szybko podchwycili temat i szpiegowali parę, żeby zrobić im zdjęcie. Kiedy to się udało, o ich związku zaczęły rozpisywać się wszystkie krajowe media. Mimo zainteresowania prasy nie puścili pary z ust na temat swojej relacji. I tak zresztą pozostało do dziś — oboje mocno strzegą swojej prywatności, choć z biegiem lat coraz chętniej zapraszają fanów do swojego życia. Wciąż udostępniają jednak jedynie te strefy, które sami uważają za odpowiednie. O zaręczynach nigdy nie zdecydowali się opowiedzieć publicznie. O ślubie dziennikarze dowiedzieli się przez przypadek. Dlaczego nie chcieli podzielić się swoim szczęściem?

"Nie widziałem nigdy siebie w roli publicznego ślubu i publicznego wyrażania uczuć. Tyle rzeczy robię publicznie, że odczuwam bardzo głęboką potrzebę posiadania czegoś tylko dla siebie i dla swoich najbliższych i z tym się nigdy nie afiszuję. A jak to technicznie rozwiązać? Dla chcącego nic trudnego!” - mówił Maciej Stuhr w rozmowie z JastrząbPost.

Ostatecznie wyszło im to na dobre i do dziś tworzą zgrany duet, czego dowodzi ostatni gest aktorka w kierunku ukochanej żony.

Sylwia z „Żon Miami" o traumie z dzieciństwa
Sylwia z „Żon Miami" o traumie z dzieciństwa Sylwia Heart z programu „Żony Miami" w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o traumatycznej historii z dzieciństwa. Źródło: Co za Tydzień

Katarzyna Błażejewska-Stuhr podupadła na zdrowiu. Maciej Stuhr przybył z odsieczą

Katarzyna Błażejewska-Stuhr opublikowała na Instagramie post, w którym wyznała fanom, że ma problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo jednak, co dokładnie dolega dietetyczce. Lekarze wciąż szukają przyczyny złego samopoczucia.

"Ostatnie tygodnie mijają mi głównie na badaniach. Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co. Sił brak, powiększone węzły chłonne, pewne zaburzenia w badaniach krwi, reszta książkowa" - czytamy.

Kochający mąż postanowił wynagrodzić małżonce godziny spędzone na badaniach i zabrał ją na romantyczny weekend we dwoje.

"Mąż zabrał mnie na weekend oddechu, z czego pierwszej doby przespałam ze 20 godzin. Drugiego dnia niewiele mniej i wracamy" - napisała pod zdjęciami z wyjazdu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości