Gwiazdy

Maffashion o Sebastianie Fabijańskim. Wyjaśniła, czy pomaga jej w opiece nad synem

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Maffashion o relacji z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion w ostatnim wywiadzie powiedziała, jak wyglądają obecnie jej relacje z byłym partnerem Sebastianem Fabijańskim. Blogerka nie omieszkała wbić małej szpili aktorowi i zaznaczyła, że "w końcu" zaczął opiekować się synem.

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego był najbardziej popularnym tematem w mediach w ciągu ostatnich kilku tygodni. Już od kilku miesięcy pojawiały się doniesienia o kryzysie w ich związku, jednak para konsekwentnie nie komentowała tych rewelacji.

Premiera filmu "Apokawixa". Sebastian Fabijański i Cezary Pazura o swoich rolach
Premiera filmu "Apokawixa". Sebastian Fabijański i Cezary Pazura o swoich rolach Źródło: "Co Za Tydzień"

Maffashion i Sebastian Fabijański - rozstanie

Do czasu, aż blogerka zabrała głos na Instagramie i wydała oświadczenie, w którym przyznała, że jej związek z Sebastianem Fabijańskim należy do przeszłości. Zaznaczyła, że nie ma zamiaru poruszać więcej tego tematu w mediach ze względu na dobro swojego syna Bastiana.

Innego zdania był Sebastian Fabijański, który w długiej rozmowie z Pudelkiem powiedział o szczegółach rozstania z Maffashion, a także o szantażu ze strony Rafalali. Wyznał, że bardzo żałuje swojego zachowania i przeprosił swoją byłą partnerkę.

Od tego czasu aktor wycofał się z social mediów, a na jego Instagramie pojawiła się informacja, że nie zamierza zajmować się dłużej mediami społecznościowymi. Teraz zatwierdza posty na swoich kontach.

Maffashion o relacji z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion i Sebastian Fabijański zdecydowali o sprzedaży domu, a internauci szybko wyśledzili, że każde z nich spotyka się już z nowymi partnerami. Sebastian Fabijański został przyłapany z Anną Marią Sieklucką, a Maffashion ma spotykać się z raperem Mateuszem Be.

Teraz Maffashion w ostatnim wywiadzie z JastrząbPost wyjaśniła, jak wyglądają jej relacje z byłym partnerem. Dodała, że teraz, Sebastian Fabijański jest zaangażowanym ojcem.

"Jesteśmy na etapie dogadywania szczegółów, ale teraz zajmuje się dzieckiem" - powiedziała.

Maffashion krótko skwitowała również ostatnią wypowiedź aktora, w której opowiadał o spędzaniu czasu z Bastianem.

"Zaczął się w końcu opiekować dzieckiem" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości