Gwiazdy

Maffashion opowiedziała o problemach syna, trafił do szpitala. "Najcięższa sytuacja"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Maffashion opowiedziała o problemach syna

Maffashion opowiedziała o problemach ze snem swojego syna. Influencerka przyznała, że mały Bastian od urodzenia cierpiał na nieprzespane noce i rozważała nawet w tym zakresie konsultację ze specjalistą. Sytuacji nie poprawił moment, w którym chłopiec trafił do szpitala. Julia Kuczyńska zdradziła, co pomogło maluchowi.

Maffashion zrobiła karierę jako blogerka modowa, jednak od kilku lat gwiazda wyszła daleko poza ten zawód. Julia Kuczyńska przez pewien czas rozwijała firmę odzieżową, angażowała się także w kampanie. Dwa lata temu influencerka zwolniła nieco tempo swojej pracy i poświęciła się macierzyństwu. To właśnie we wrześniu 2020 roku przyszedł na świat jej pierwszy syn Bastian, owoc miłości z Sebastianem Fabijańskim. Chłopczyk szybko stał się oczkiem w głowie sławnej mamy, która coraz częściej rozmawia na temat swojej pociechy z fankami.

Maffashion opowiedziała o problemach dwuletniego synka

Maffashion od początku pokazuje syna na Instagramie i często wchodzi w dyskusje z innymi mamami, wymieniając się tym samym doświadczeniami i radami. Tym razem gwiazda postanowiła opowiedzieć o sytuacji, która przez długi czas dawała się jej we znaki. Okazało się bowiem, że mały Bastian od początku miał bardzo duże problemy ze spokojnym przesypianiem dziennych drzemek oraz nocy.

"Bastek od urodzenia średnio spał (to jedyne dziecko, które znam i które nie zasypiało i dalej nie zasypia w wózku albo w samochodzie). Potem dołączyły kolki... Ogólnie ze snem było dramatycznie około półtora roku" - wyjaśniła na InstaStories.

Gwiazda dodała, że problem był na tyle duży, że rozważała nawet wizytę i terapię u trenera snu. W końcu jednak okazało się, że Bastianowi potrzeba było po prostu... czasu.

"U nas wygrała cierpliwość, czas. Chyba po prostu mały podrósł i mu się przestawiło. O dziwo nie zmieniło się nic w kwestii jego rutyny dnia, diety itd. Finalnie obyło się także bez trenera snu, a byłam już na to zdecydowana" - dodała.

Andrzej Sołtysik o wychowaniu syna. Razem z żoną czasem mają odmienne zdania
Andrzej Sołtysik o wychowaniu syna. Razem z żoną czasem mają odmienne zdania Andrzej Sołtysik w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz poruszył temat wychowywania jego syna. Okazuje się, że dziennikarz i jego żona często w tej kwestii mają całkowicie odmienne zdania. - Zderzają się dwie koncepcje - tłumaczył.

Syn Maffashion trafił do szpitala. "Te dni były ciężkie"

Maffashion podkreśliła, że problemy ze snem jej dziecka to już dla niej przeszłość z jednym małym wyjątkiem. Gwiazda przyznała, że nie mówiła o tym wcześniej fanom, ale jakiś czas temu mały Bastian trafił do szpitala z "turbo infekcją". Julia Kuczyńska i chłopiec spędzili tam tydzień i w tym czasie problemy ze sem powróciły. Chociaż sytuacja była bardzo trudna, już wszystko wróciło do normy.

"Tydzień turbo infekcji, w czasie której trafiliśmy z młodym na kilka dni do szpitala. Te dni były ciężkie, noce jak te dawniej z pobudkami co pół godziny i skakanie na piłce. Sytuacja najcięższa była jednak dla dziecka" - przyznała.

Maffashion opowiedziała o problemach syna
Maffashion opowiedziała o problemach syna Maffashion opowiedziała o problemach syna Źródło: Screen InstaStories Maffashion

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości