Gwiazdy

Magda Gessler świętuje ważną datę. "Od dzisiejszego popołudnia czuję się mamą"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Kuchenne Rewolucje" - Magda Gessler w odnowionej restauracji

Magda Gessler za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła uczcić ważną datę. Restauratorka opublikowała serię zdjęć i filmów z domowego archiwum. W kilka chwil pod postami pojawiły się dziesiątki gratulacji i życzeń od zachwyconych internautów.

Magda Gessler niemal każdego dnia publikuje nowe zdjęcia i relacje w mediach społecznościowych. Dzięki temu jest w stałym kontakcie ze swoim pokaźnym gronem fanów i obserwatorów. Niedawno zdecydowała się na uchylenie rąbka rodzinnych tajemnic. Miała ważny powód do świętowania. 

"Powitanie go na świecie to jedno z najpiękniejszych przeżyć w moim życiu" - napisała. 

Magda Gessler świętuje urodziny syna

Magda Gessler z okazji 40. urodzin Tadeusza Müllera postanowiła udostępnić niepublikowane dotąd zdjęcia i filmy z jego wizerunkiem. Pod postami opisała, jak wielką miłością go darzy i zadeklarowała, że narodziny syna były jednym z najszczęśliwszych dni w jej życiu.

Magda Gessler
Magda Gessler pozuje do rodzinnego zdjęcia Magda Gessler Źródło: nstagram.com/magdagessler_official/

"Od dzisiejszego popołudnia czuje się mamą. 13.08 na zawsze zostanie w moim sercu jako dzień pełen miłości poznanej na nowo, innego wymiaru kochania. Urodzenie Tadeusza Müllera i powitanie go na świecie to jedno z najpiękniejszych przeżyć w moim życiu. Tadeusz - szczęścia, pasji. Kocham Cię… mama" - napisała pod postem na Instagramie Magda Gessler. 

"Rodzina… mój najcudowniejszy skarb. Wspaniały dzień - 40 urodziny mojego syna. Bądź dalej tak dobry, pełen pasji i miłości do życia" - dodała w kolejnym instagramowym wpisie gwiazda "Kuchennych Rewolucji". 

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magda Gessler o dzieciach i rodzinie

Choć to Tadeusz Müller świętował swoje urodziny, Magda Gessler postanowiła w ten wyjątkowy dzień uczcić też swoją ukochaną córkę - Larę. 

"Jestem zakochana w tej wspaniałej młodej kobiecie. Podziwiam ja za mądrość niezależność, dystans, wrażliwość. Moja radość nie zna granic, niedługo będzie nas więcej" - wspomniała restauratorka o swojej córce, Larze Gessler. 

W kilka chwil pod postami gwiazdy pojawiły się setki komentarzy od obserwatorów. 

"Wszystkiego najlepszego dla całej rodziny. Ma Pani wspaniałych ludzi wokół siebie" - czytamy pod postem. 

"Widać tę matczyną miłość. To niesamowite jak silne uczucia może mieć w sobie człowiek" - napisała jedna z obserwatorek.

Tadeusz Muller
Magda Gessler świętuje urodziny syna Tadeusz Muller Źródło: instagram.com/magdagessler_official/

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/TVN

Pozostałe wiadomości