Gwiazdy

Magda Umer opowiedziała zabawną historię. Dlaczego jej wnuczek chce zmienić imię?

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Magda Umer opowiedziała zabawną historię

Magda Umer to ceniona polska artystka. Piosenkarka jest aktywna w mediach społecznościowych. Właśnie podzieliła się z fanami wakacyjną historią z jej wnukami w roli głównej. Co takiego zbroiły maluchy?

Magda Umer to słynna wykonawczyni poezji śpiewanej, ale także autorka recitali, dziennikarka, reżyserka, scenarzystka i aktorka. Najbardziej znanym jej wykonem jest słynny utwór Wojciecha Młynarskiego, pt. "Jeszcze w zielone gramy". Obecnie artystka oddaje się życiu rodzinnemu. Na Instagramie dzieli się z fanami zabawnymi historiami.

Magda Umer o wakacjach z wnukami

Magda Umer w październiku skończy 73 lata. Choć zakończyła już działalność artystyczną, to nadal pozostaje w kontakcie z fanami. Piosenkarka aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Na swój profil na Instagramie wrzuca zdjęcia z artystami, rodziną oraz z różnych wydarzeń, w których uczestniczy. Artystka często ogląda sztuki swojej najlepszej przyjaciółki Krystyny Jandy. Teraz postanowiła podzielić się osobistą historią.

Magda Umer opowiedziała, że spędzała wakacje z wnukami - 5-letnim Lwem i 7-letnim Ludwikiem. Lew poprosił rodziców o zmianę nazwiska na Waldek, gdyż jest "mniej groźne". Podczas pobytu chłopców młodszy strącił ze ściany portret Jeana-Paula Belmondo - legendarnego aktorka, który zmarł w zeszłym roku.

"Spędzałam wakacje z wnukami- Lwem (który prosi rodziców, aby zmienić mu imię na mniej groźne, na przykład na Waldek) (5)i Ludwikiem(7). Lew 'niechcący' strącił ze ściany portret mężczyzny moich marzeń - Jana Pawła Belmondo, a Ludwik krzyknął 'babciu twój Belmond upadł'. Mój Belmond" - napisała Magda Umer.

"Znachor" - aktorzy i twórcy krakowskiego teatru o sztuce
"Znachor" - aktorzy i twórcy krakowskiego teatru o sztuce

Magda Umer - życie prywatne, mąż, dzieci, wnuki

Magda Umer była żoną Andrzeja Przeradzkiego. Mężczyzna zmarł 29 listopada 2019. Para ma dwóch synów - Mateusza (ur. 22 grudnia 1977) i Franciszka (ur. 25 lipca 1985). Bratanicą artystki jest piosenkarka i aktorka Klementyna Umer. Kobieta ma też troje wnuków - Janinę, Lwa Thora i Ludwika.

O macierzyństwie Magda Umer opowiedziała w wywiadzie z Piotrem Jaconiem z TVN24.

"Nad modelem macierzyństwa się w ogóle nie zastanawiałam, tylko moje ciało domagało się macierzyństwa. Kiedy byłam młodą kobietą, uważałam, że nie ma ważniejszych rzeczy, niż być tą kobietą w pieluchach. Kiedyś powiedziałam, że jeżeli czegoś żałuję, to tego, że co dwa lata nie rodziłam dziecka. Teraz nie miałabym trójki wnuków, tylko trzydzieścioro i byłabym szczęśliwa" - powiedziała artystka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości