Gwiazdy

Magdalena Cielecka z Bartoszem Gelnerem w Paryżu. Aktorka przeszła metamorfozę?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Magdalena Cielecka przeszła metamorfozę?

Magdalena Cielecka dodała na Instagramie zdjęcie, które zaintrygowało jej fanów. Aktorka bowiem ma na nim krótkie włosy. Internauci zastanawiają się, czy to tylko nowa fryzura gwiazdy, czy zdecydowała się na ostre cięcie? Zobaczcie sami.

Magdalena Cielecka jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Swoją karierę zaczęła jeszcze w latach 90., a największą rozpoznawalność przyniosła jej rola w filmie "Zakochani" u boku Bartosza Opani. Aktorka przez lata grania w serialach, filmach i na teatralnych scenach zebrała sporą liczbę fanów, którzy z zaciekawieniem obserwują jej życie za pomocą mediów społecznościowych.

Magdalena Cielecka przeszła metamorfozę?

Magdalena Cielecka przez kilka lat związana była z Grzegorzem Jarzyną, następnie z Andrzejem Chyrą, a w latach 2013–2019 z Dawidem Wajntraubem. Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się głosy, że aktorka spotyka się ze sporo młodszym od siebie aktorem Bartoszem Gelnerem, ale oboje unikali tego tematu.

Dopiero niedawno Bartosz Gelner powiedział o związku z Magdaleną Cielecką i tym samym potwierdził krążące od wielu lat doniesienia medialne. Aktorka od wielu lat nie zmienia swojego stylu i zawsze stawia na klasykę i minimalizm.

Zobacz wideo:

Wojtek Cugowski o karierze i życiu rodzinnym. Jakie wsparcie otrzymuje od żony?
Wojtek Cugowski o karierze i życiu rodzinnym. Jakie wsparcie otrzymuje od żony? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magdalena Cielecka z Bartoszem Gelnerem w Paryżu

Fani, którzy są z aktorką od lat doskonale wiedzą, że Magdalena Cielecka nie lubi dużych zmian w swoim wyglądzie, dlatego jej ostatni post bardzo ich zaskoczył. Aktorka pokazała zdjęcie, na którym ma krótkie włosy. Do zdjęcia dodała opis i oznaczyła fotografa, którym jest jej parter Bartosz Gelner.

"Paryski styl" - napisała.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy fanów i internautów.

"Pięknie pani wygląda", "Miłość służy", "Co to za zmiana? Nowa fryzura?", "Ścięła Pani włosy?", "Piękny styl i te włosy!", "Prawdziwa Paryżanka", "Myślałam, że to Krystyna Janda" - czytamy.

Jak na razie Magdalena Cielecka nie pokazała więcej zdjęć, ani nie napisała o swojej metamorfozie. Mamy nadzieję, że już niebawem pokaże więcej fotografii.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości