Gwiazdy

Maja Hirsch jest gwiazdą programu "Przez Atlantyk". Co o niej wiemy?

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Maja Hirsch gra w serialu "BrzydUla" i występuje w programie "Przez Atlantyk".

Maja Hirsch to popularna polska aktorka. Kojarzymy ją z serialu "BrzydUla", a teraz możemy śledzić jej poczynania w programie "Przez Atlantyk". W jakich jeszcze serialach wystąpiła i jak wygląda jej życie prywatne?

Maja Hirsch to bardzo popularna aktorka. Wiele osób zna ją z kultowego serialu "BrzydUla". Wcieliła się w nim w postać Pauliny Febo - narzeczonej głównego bohatera Marka Dobrzańskiego. Ich związek rozpadł się, kiedy Marek spotkał miłość swojego życia, czyli tytułową Ulę.

Julia Kamińska o planach po "BrzydUli"
Julia Kamińska o planach po "BrzydUli" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maja Hirsch - kim jest, wiek, wzrost

Maja Hirsch urodziła się 15 października 1977 roku w Warszawie. Ma obecnie 44 lata. Wiele osób zwraca uwagę na jej dziwnie brzmiące nazwisko. Otóż Maja Hirsch ma bardzo ciekawe korzenie. Jest córką Rosjanki i Polaka pochodzenia niemieckiego. Jej rodzice poznali się w Niemieckiej Republice Demokratycznej, gdzie jej matka, Galina, była tłumaczką, a ojciec pracował jako dziennikarz. W Rosji spędziła większość swojego dzieciństwa. Maja Hirsch wyrosła na bardzo wysoką kobietę, dlatego dużo fanów zastanawia się, ile ma wzrostu. Według informacji, które można znaleźć w Internecie mierzy 179 centymetrów.

Maja Hirsch gra w serialu "BrzydUla" i występuje w programie "Przez Atlantyk".
Maja Hirsch Źródło: SZILAGYI ANDRAS/MWMEDIA

Maja Hirsch - kariera, filmy i seriale

Maja Hirsch ma wykształcenie aktorskie. Ukończyła w Akademię Teatralną w Warszawie. W czasie studiów współpracowała ze Studiem Teatralnym "Koło". Wystąpiła w jego pierwszym przedstawieniu pt. "Wynajmę pokój" Zagrała też w spektaklach dyplomowych Akademii Teatralnej: "Mewa" i "Dziady zbliżenia".

Po ukończeniu studiów w 2000 roku związała się z Teatrem Dramatycznym w Warszawie, w którym zadebiutowała tytułową rolą w spektaklu "Salome". W 2005 występowała także w Teatrze Syrena.

Maja Hirsch znana jest także z seriali takich jak:

  • "BrzydUla"
  • "Kasia i Tomek"
  • "Prawo Agaty"
  • "Zakochani po uszy"

Maja Hirsch - życie osobiste, partner, córka

Zapewne wiele osób ciekawią informacje na temat życia prywatnego Mai Hirsch. Otóż niewiele o nim wiadomo. Aktorka chroni swoją prywatność i rzadko udziela wywiadów na tematy osobiste. Wiadomo jednak, że związana była z kolegą po fachu Jackiem Braciakiem. Para rozstała się kilka lat temu, jednak nadal pozostaje w dobrej relacji. Mają córkę Marysię, która obecnie ma 19 lat. Dziewczyna nie interesuje się aktorstwem. Choć ma na swoim koncie drobne role filmowe (np. podkładała głos do serialu animowanego "Lolirock", a później do filmu "Barbie: Rockowa księżniczka"), to nie chce iść w ślady rodziców. Aktualnie nie wiadomo, czy Maja Hirsch jest w nowym związku. Aktorka ma też brata, Dymitra.

Maja Hirsch i Jacek Braciak
Maja Hirsch i Jacek Braciak Źródło: MWMEDIA

Maja Hirsch - Instagram

Maja Hirsch ma konto w mediach społecznościowych. Na Instagramie można znaleźć ją pod nazwą @majahirsch_official. Aktorka nie posiada jednak oficjalnego i publicznego konta na Facebooku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości