Gwiazdy

Maja Hyży przekłuła uszy rocznej córce. "To my decydujemy"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Maja Hyży

Maja Hyży musiała zmierzyć się z krytyką ze strony internautów. Wszystko dlatego, że zdecydowała się na przekłucie uszu swojej rocznej córeczce. "Ona może z pięć sekund płakała" - tłumaczyła wokalistka.

Maja Hyży z każdym dniem staje się coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Z ochotą relacjonuje wszystko, co dzieje się w jej życiu. Jej liczne grono obserwatorów z radością reaguje na nowe filmy, relacje i zdjęcia. Niestety, piosenkarka musiała zmierzyć się z wieloma negatywnymi wiadomościami, jakie otrzymała po przekłuciu uszu swojej córeczki.

Maja Hyży przekłuła córce uszy 

Piosenkarka niedawno poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka. W tym wyjątkowym czasie chętnie chadza na branżowe eventy, podczas których pokazuje swoje ciążowe krągłości. Ostatnio jednak wokalistka podpadła internautom. Wszystko z powodu wycieczki do salonu kosmetycznego. To tam roczna Tosia założyła swoje pierwsze kolczyki.

“Wczoraj przekłuliśmy uszy Tosi" - wyznała na InstaStory. "Powiem wam, że Tośka była bardzo dzielna, zadowolona. Wiadomo, jak było samo przekłucie, dwie osoby przekłuwały na raz. Ja nie wiem, ona może z pięć sekund płakała, a później już zapomniała. Ona pewnie nie pamięta i nie wie o tym do teraz, że ma kolczyki w uszkach. Wczoraj, jak jej przemywałam i zakrapiałam, to taką dziwną minę zrobiła, ale ogólnie jest spoko” - powiedziała w swojej relacji na Instagramie Maja Hyży.

Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę
Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl wspomniała dzień, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. Zaznaczyła, że miała obawy, co do zdrowia dziecka. Źródło: Co za Tydzień

Maja Hyży odpowiada na negatywne komentarze internautów

Wokalistka w swojej relacji opowiedziała, że dostała bardzo dużo wiadomości od zaniepokojonych fanów, którzy nie popierali jej decyzji o przekłuciu uszu dziecka. Nie czekała długo na zabranie głosu i w jednoznaczny sposób przedstawiła sytuację. Ma rację?

"Wygląda przesłodko. Nie hejtujcie mnie, bo ja wiem, że będą i przeciwnicy i zwolennicy tak wczesnego przekłuwania, ale to my decydujemy, a nie wy" - powiedziała Maja Hyży.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości