Małgorzata Heretyk-Musiał pokazała, jak świętowała 30. urodziny. "To dla mnie najpiękniejszy prezent"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Małgorzata Heretyk-Musiał pokazała, jak świętowała 30. urodziny

Małgorzata Heretyk-Musiał, znana z serialu "19+", skończyła 30 lat. Z tej okazji opublikowała w sieci wzruszający materiał. Pokazała swojego męża Ernesta Musiała i córeczkę, która przyszła na świat w lipcu 2022. Gwiazda wyznała, co jest dla niej najpiękniejszym prezentem. Jej ukochany stworzył filmik, którym podsumował ich siedmioletni związek.

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał poznali się na planie paradokumentu "19+". Oboje nie mieli dużego doświadczenia aktorskiego, jednak szybko zdobyli popularność i sympatię widzów. Dzięki temu występowali w innych programach. Rywalizowali z innymi gwiazdami w show "Ameryka Express 2". W 2020 roku wzięli ślub, którego nie nagłaśniali. Później marzyli o dziecku. W końcu udało im się zostać rodzicami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Andziaks i Luka o rozłące z córką. "Wzięliśmy ze sobą jej przytulankę"
Andziaks i Luka o rozłące z córką. "Wzięliśmy ze sobą jej przytulankę" Popularna para influencerów w rozmowie z Dagmarą Olszewską otworzyła się na temat ich córki, która w czasie nagrań czekała na nich w Polsce.

Małgorzata Heretyk-Musiał skończyła 30 lat. Pokazała zdjęcie z mężem i córką

Małgorzata Heretyk-Musiał przyszła na świat 17 lutego 1993. Ukończyła studia aktorskie w Krakowskich Szkołach Artystycznych i Szkole Telewizyjnej SPOT w Krakowie. Od dziecka marzyła o aktorstwie. Występowała w kółkach teatralnych, grała w amatorskich spektaklach po całej Polsce. Na stronie agencji aktorskiej, która ją reprezentuje, czytamy o jej zdolnościach. Wśród nich jest znajomość języka angielskiego i francuskiego. Małgorzata potrafi śpiewać, grać na flecie. Pływanie, siatkówka, strzelectwo, jazda na łyżwach nie są jej obce. Wisienkami na torcie są pantomima oraz taniec brzucha!

Gwiazda podzieliła się z obserwatorami na Instagramie nowym zdjęciem z rodziną.

"Mam wszystko. Mam was moja rodzinko! To dla mnie najpiękniejszy prezent na 30. urodziny. Jestem żoną i mamą. Nie do wiary, że już jestem trzydziestolatką. Szok. Jak to zleciało?!" - zastanawia się w internetowym wpisie.

Aktorka zdradziła, czego sobie życzy. Marzy przede wszystkim o zdrowiu dla siebie i rodziny. "Mężu, teraz już na spokojnie możesz o mnie mówić 'moja trzydziestka'" - zażartowała na koniec.

Ernest Musiał złożył życzenia żonie na swoim profilu na Instagramie. Zamieścił tam filmik, którym podsumował siedem wspólnych lat z ukochaną.

"Kochanie, wszystkiego, co najpiękniejsze! Spełniaj swoje marzenia, tak jak robisz to dotychczas. Jesteś silną i wyjątkową kobietą, o której zawsze marzyłem. Cieszę się, że przez życie możemy iść razem, tworzyć swoją własną historię. Codziennie mnie uskrzydlasz i sprawiasz, że czuję się wyjątkowy. Chcę, abyś przy mnie czuła się tak samo" - Ernest Musiał wyznał miłość żonie.

Małgorzata Heretyk-Musiał o macierzyństwie. Doceniła wsparcie męża w połogu

Córeczka aktorskiej pary z serialu "19+" ma na imię Nel. Mała jest oczkiem w głowie swoich rodziców, którzy zdecydowali, że nie będą ukrywać twarzy dziecka. Przeżyli razem ponad siedem miesięcy. Jakiś czas temu w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl Małgorzata Heretyk-Musiał powiedziała, że w macierzyństwie zaskoczył ją połóg. Gwiazda podkreśliła, że emocjonalne wsparcie partnera było nieocenione. Kobieta szybko wróciła do formy po porodzie. Fani komplementują jej wygląd. Młoda mama wyznała nam, że zaakceptowała swoje ciało w trakcie ciąży i po urodzeniu córeczki.

- Jeśli chodzi o moje ciało, to akurat w ogóle nie mam z tym problemu. Z dumą patrzę na siebie w lustro. W końcu urodziłam śliczną córeczkę. Moje ciało ładnie się regeneruje. Tutaj akurat jestem miło zaskoczona. Ale mam świadomość, że dla wielu kobiet może to być powodem kompleksów. Mnie bardziej chodzi o emocje i inne trudności. O taką presję, która jest w naszych głowach, na sto myśli naraz … na presję otoczenia. Bo ja jestem dla siebie bardzo łaskawa naprawdę. W końcu 9 miesięcy nosiłam ją w brzuszku. Daję sobie czas. Wiem, że wiele mam spotykają nadmierne kilogramy lub wygląd brzuszka, który jest powodem kompleksów. Tu też pewnie ogromną rolę odgrywa genetyka. Mnie ona tu dużo pomogła, bo czuję się jak przed ciążą — stwierdziła w rozmowie z nami.

Zobaczcie, jak Małgorzata Heretyk-Musiał zmieniła się przez kilka lat.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości