Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska przeszła operację. "Nie ma wyjścia, trzeba się zebrać i działać"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Małgorzata Ostrowska przeszła operację. Pokazała zdjęcie ze szpitala

Małgorzata Ostrowska zaniepokoiła fanów wpisem o swoim stanie zdrowia. Wokalistka Lombardu pokazała zdjęcia ze szpitala i przekazała obserwatorom wieści o operacji. Małgorzata Ostrowska chce jak najszybciej wrócić do pełni sił, bo czeka ją sporo zawodowych wyzwań.

Małgorzata Ostrowska w szpitalu. Pokazała zdjęcia po operacji

Małgorzata Ostrowska dała znać fanom, co u niej teraz słychać. Wieść o tym, że trafiła do szpitala, nie jest powodem do radości, ale artystka wcale nie była zasmucona. Pozowała do zdjęć z uśmiechem. Prezentowała na sobie szpitalny strój. Okazało się, że trafiła do szpitala w szczególnym dniu.

"Kochani! Nie przypuszczałam, że 41. rocznicę pierwszej próby Lombardu będę 'świętowała' w takim stroju… Żeby było zabawniej, o tej rocznicy przypomniał mi tuż przed operacją pan anestezjolog" - przekazała w mediach społecznościowych.

Małgorzata Ostrowska nie poinformowała, co dokładnie jej dolega. Wokalistka nie poddaje się i ma nadzieję, że szybko wróci do pełni sił. Niedawno zagrała koncert w Warszawie, a przed nią jeszcze kilka występów.

"Teraz jestem już po… Będzie dobrze. Za tydzień koncert. Nie ma wyjścia — trzeba się zebrać i działać" - napisała.

Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki Małgorzata Ostrowska opowiada o tajnikach swojej pielęgnacji. Sekretem są kosmetyki wytwarzane samodzielnie. Źródło: Co za Tydzień

Koncerty Małgorzaty Ostrowskiej. Kiedy i gdzie wystąpi?

Fani Małgorzaty Ostrowskiej przekazali jej mnóstwo wiadomości na Instagramie i Facebooku. Wszyscy darzą artystkę niesamowitą sympatią.

"Gośka, ogarnij się i śpiewaj. My Cię tu kochamy. Też będzie ze 40 lat. Moc serdeczności" - czytamy na Instagramie.

"Pomimo okoliczności pięknie Pani wygląda. Zdrowia życzę" - zauważył ktoś pod tym samym wpisem, ale na Facebooku.

Małgorzata Ostrowska to jedna z ikon lat 80. Do dziś czaruje słuchaczy swoim rockowym głosem. W 1999 roku otrzymała statuetkę Bursztynowego Słowika za całokształt działalności artystycznej. W 2007 roku odsłoniła swoją gwiazdę w alei gwiazd polskiej piosenki w Opolu, a w 2013 roku podczas jubileuszowego 50 festiwalu otrzymała tytuł "Ikony festiwalu opolskiego".

Gdzie Małgorzata Ostrowska zagra w najbliższym czasie? Artystka wystąpi 29 czerwca we Wrocławiu w Hali Stulecia. Następnie pojawi się 21 lipca w katowickim Spodku. Wokalistka Lombardu zaśpiewa w ramach cyklu koncertów Klub 27 Symfonicznie. Nazwa wydarzenia odnosi się do artystów, którzy zmarli w wieku 27 lat. Wśród nich byli m.in. Amy Winehouse, Jimi Hendrix, Jim Morrison, Kurt Cobain, Janis Joplin. Oprócz Małgorzaty Ostrowskiej wystąpią takie gwiazdy jak Kayah, Beata Kozidrak czy Wojtek Cugowski.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości