Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan o budowie domu. Pojawiły się pewne przeszkody

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Małgorzata Rozenek-Majdan buduje dom. Jak go wyposaży?

Małgorzata Rozenek-Majdan marzyła o nowym domu. Jej życzenie właśnie zaczyna się spełniać. Gwiazda i jej mąż Radosław Majdan mają już wybraną działkę. Budowa nowej posiadłości ma rozpocząć się lada chwila. "Perfekcyjna pani domu" ma już wizję swojego nowego królestwa. Pochwaliła się, jak urządzi gniazdko.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław Majdan od dłuższego czasu planowali budowę domu. Obecny przestał spełniać ich oczekiwania. Para zajmuje się teraz formalnościami. Okazało się, że sprawy urzędowe przytłoczyły gwiazdę.

Małgorzata Rozenek-Majdan buduje nowy dom

Prowadząca "Projekt Lady" jest z wykształcenia prawniczką, ale nawet ona nie jest w stanie odnaleźć się w gąszczu przepisów budowlanych. Zatrudniła więc specjalistę.

"Jeżeli nic się nie wydarzy, to te pierwsze początkowe prace mamy nadzieję rozpocząć na wiosnę. Przerastają nas sprawy urzędowe i mimo że prowadzi nam to osoba, która specjalizuje się w prawie budowlanym, to i tak jest teraz bardzo wiele różnych przepisów, które zostały wprowadzone całkiem niedawno, które komplikują, a niby miały ułatwiać" - wyznała w rozmowie z "Party".

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała też, że jej gust nie zmienił się aż tak bardzo. Jak przystało na "Perfekcyjną", z pewnością urządzi dom z klasą.

"Ja lubię dokładnie te same rzeczy, które lubiłam 20 lat temu. Sztukateria, konkretne kolory. Zamieniłabym tylko storczyki z lat poprzednich na hortensje albo peonie i dodałabym elementy Azji. Długo marzyłam o tym domu. To jest dzieło mojego życia" - dodała.

Aneta Glam-Kurp z żon Miami wspomina życie w Polsce
Aneta Glam-Kurp z żon Miami wspomina życie w Polsce Aneta Glam-Kurp jest jedną z najbardziej majętnych mieszkanek Miami. Jej życie nie zawsze jednak przypominało bajkę. Jak mieszkała w Polsce?

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan urządzi nowy dom?

Gwiazda opowiedziała o tym, jak chce wyposażyć wnętrza. Małgorzata Rozenek-Majdan nie będzie żałowała pieniędzy na jedną konkretną rzecz. Jaki mebel będzie najdroższy w jej domu?

"Na pewno będzie to łóżko w naszej sypialni. Będzie to jedna z droższych rzeczy, bo marzy mi się łóżko konkretnej firmy, ręcznie robione. Jak ma się troje dzieci, cztery psy, to po prostu nie ma się za dużego łóżka. Kocham układanie poduszek, uwielbiam te wszystkie rzeczy. Uwielbiam odpoczywać w swojej sypialni, więc łóżko na pewno, ale też okrągły stół, który będzie w holu przy wejściu, ponieważ marzy mi się takie piękne, czereśniowe drewno, stół na jednej nodze" - wyznała w wywiadzie.

Czy Radosław Majdan angażuje się w aranżację przyszłego gniazdka?

"Radosław ma to kompletnie gdzieś. Serio. Radosław w ogóle nie jest typem, dla którego to są rzeczy istotne. Czy on będzie siedział na szarej kanapie, na białej czy na czarnej, nie ma dla niego żadnego znaczenia" - podsumowała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości