Gwiazdy

Małgorzata Rozenek udzieli wywiadu Kubie Wojewódzkiemu. "Piekło zamarzło"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się do wywiadu z Kubą Wojewódzkim

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie pierwszym gościem Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego w ich nowym podcaście "WojewódzkiKędzierski". Prezenterka na swoim Instagramie skomentowała zaproszenie do rozmowy. Przypomnijmy, że wcześniej wiele mówiło się o jej konflikcie z dziennikarzem.

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski ruszają z nowym projektem. Ich podcast "WojewódzkiKędzierski" będzie co poniedziałek emitowany na stronie Onetu. Dziennikarze będą zapraszać do rozmowy znane postacie z show-biznesu i nie tylko. Ich pierwszy gość wzbudził szczególne emocje. Jest to bowiem Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek wystąpi w podcaście Kuby Wojewódzkiego

Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała już w swoim stylu zaproszenie do programu i potwierdziła, że rzeczywiście je przyjęła. Prezenterka opublikowała na Instagramie kompilację nagłówków z portali, które przedstawiały jej konflikt z Kubą Wojewódzkim. Gwiazda napisała:

"Piekło zamarzło".

Warto bowiem podkreślić, że o napiętych relacjach między Małgorzatą Rozenek-Majdan a Kubą Wojewódzkim mówiło się od dobrych kilkunastu lat. Oboje do tej pory wypowiadali się o sobie nawzajem w dość uszczypliwy sposób. Teraz jak widać, wojenny topór został zakopany.

Danuta Stenka o córkach: Jestem wdzięczna niebiosom za to, że one mają inne zawody
Danuta Stenka o córkach: Jestem wdzięczna niebiosom za to, że one mają inne zawody Danuta Stenka jest mamą dwóch dorosłych córek. Paulina i Wiktoria nie związały się z aktorstwem. Danuta Stenka nie ukrywa, że bardzo się z tego cieszy

Fani pozytywnie zaskoczeni reakcją Malgorzaty Rozenek. "Piękny ruch"

Fani prezenterki nie ukrywali, że czekają na tę rozmowę.

"To znaczy, że pogodziliście się?";

"OMG, czekam na to!";

"Świat potrzebuje dobra. Ludzie potrzebują pojednań, przebaczenia i wspólnoty! Piękny ruch Małgosi" - pisali fani.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości