Gwiazdy

Małgorzata Socha spotkała na wyjeździe przystojniaka. Kim jest mężczyzna ze zdjęcia?

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Małgorzata Socha

Małgorzata Socha opublikowała radosne zdjęcie z zimowego wyjazdu. "Patrzcie, jakiego przystojniaka spotkałam" - napisała. Choć aktorka rzadko pokazuje szczegóły swojego prywatnego życia, tym razem uchyliła rąbka tajemnicy. Kim jest mężczyzna ze zdjęcia? 

Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej lubianych i rozchwytywanych polskich aktorek. Z wielką dokładnością podchodzi do swojej pracy i ciągle zaskakuje widzów nowymi projektami. Internauci bardzo czekają na każdy post, filmik i zdjęcie, które dotyczy również życia prywatnego gwiazdy. Fotografia z zimowego wyjazdu przykuła uwagę setek osób. Napotkanym przystojniakiem był bowiem... mąż aktorki.

Małgorzata Socha - zdjęcie z mężem

Małgorzata Socha wraz z rodziną i przyjaciółmi oddaje się narciarskim szaleństwom. W przerwie od szusowania opublikowała zdjęcie z mężem. To w przypadku aktorki rzadkie zjawisko, ponieważ z wielką starannością dobiera prywatne fotografie, na których są jej najbliżsi. 

"Patrzcie, jakiego przystojniaka spotkałam. Ciekawe skąd go znam?" - napisała pod zdjęciem na Instagramie. 

W mgnieniu oka pod postem pojawiły się setki komentarzy. 

"Pamiętam jak w 2003 chyba, pojechałam na wakacje do Tunezji. Siedzieli państwo przy stoliku obok. Już wtedy się miło na was patrzyło" - napisała jedna z obserwatorek aktorki.

Życzenia udanego urlopu oraz miłe, pochlebne słowa dodały także Julia Kamińska, Katarzyna Zielińska czy Kinga Rusin. 

Klaudia El Dursi o życiu w Panamie i zdalnym nauczaniu synów
Klaudia El Dursi o życiu w Panamie i zdalnym nauczaniu synów

Małgorzata Socha - związek, miłość i rodzina

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski są parą od niespełna 25 lat. Poznali się w 1996 roku podczas wakacji nad morzem, a sama aktorka żartuje, że "wykopała go z piasku". Wakacyjny romans szybko zamienił się w korespondencyjny flirt, aż w końcu wielką i szczerą miłość. W 2008 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para doczekała się trójki dzieci.

"Kiedyś wydawało mi się, że fajnie mieć osobę z tego samego świata, w jakim się funkcjonuje. Że wtedy ta osoba jest cię w stanie zrozumieć. Ale na własnej skórze przekonałam się, że dobrze być z kimś, kto zajmuje się zupełnie czymś innym. Mnie to daje oddech i poczucie, że są inne rzeczy, ważniejsze. I często sprowadza mnie to na ziemię. Jestem wdzięczna losowi, że jesteśmy taką parą" - powiedziała o mężu w rozmowie z Vivą Małgorzata Socha.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości