Gwiazdy

Marcin Prokop w niezwykłej podróży. Zachwycające zdjęcia

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska

Marcin Prokop to ceniona w Polsce osobowość medialna. Szerszej publiczności dał się poznać jako charyzmatyczny prowadzący programów telewizyjnych takich jak: "Mam Talent" czy "Dzień dobry TVN". Ostatnio postanowił wybrać się na zasłużony urlop. Zamiast odpoczynku pod parasolem, celebryta postanowił odbyć ekscytującą podróż.

Marcin Prokop ma za sobą niezwykle pracowity czas. Dziennikarz jest prowadzącym wielu programów rozrywkowych, uwielbianych przez widzów. Korzystając z przerwy w nagraniach, zdecydował się na urlop. Mężczyzna postawił na aktywny wypoczynek i wraz z bliskimi mu ludźmi wybrał się w zagraniczną podróż. Do tej pory odwiedził m.in. Teneryfę i Albanię. Widoki zapierają dech w piersiach.

Marcin Prokop w podróży po Teneryfie

Marcin Prokop w charakterystyczny dla siebie sposób postanowił podzielić się tym, jak spędza urlop. Prezenter na pierwszy cel podróży wybrał słoneczną Teneryfę, gdzie mógł nacieszyć oko pięknymi formacjami skalnymi, pustynnymi krajobrazami, czy też zachwycającymi wulkanicznymi plażami. Pod materiałami z podróży zamieszczonych na Instagramie zamieścił zabawne wpisy.

"Kolejny dzień w pigułce. Będę ją sobie łykał na jesieni, kiedy w PL nastanie dżdżysta, stalowa szarość i dni trwające po pół godziny" - napisał.

"Mojżesz 2.0 - powiedziałem żart i wyschło" - zażartował pod zdjęciem ukazującym dziennikarza stojącego na szczycie Teide, czyli szczytu wulkanicznego znajdującego się na Teneryfie.

Fani Marcina Prokopa byli zachwyceni zaprezentowanym przez niego treściami. W komentarzach odnosili się także do humorystycznych opisów zdjęć zamieszczonych na jego instagramowym profilu.

"Super wyszła relacja z podróży" - napisała obserwatorka.

"Moja ukochana Teneryfa. Piękne nagrania Panie Marcinie" - stwierdził internauta.

Film "Elvis" w sierpniu w Playerze
Film "Elvis" w sierpniu w Playerze Źródło: Player

Marcina Prokop zwiedza Albanię

Marcin Prokop w trakcie podróży odwiedził także Albanię. Na swoim kanale na YouTube zamieścił filmik z wycieczki, w której opowiedział o tamtejszych zwyczajach oraz ludności. Swoim spojrzeniem na otaczające go środowisko podzielił się z widzami, którzy już nie mogą doczekać się jego kolejnych podróżniczych materiałów.

Dziennikarz oprócz zabawnych historii odnoszących się do przekonań tamtejszych ludzi, opowiedział też o traumatycznym wydarzeniu. Marcin Prokop z bratem wybrali się motocyklem do Albanii. To wywołało niepokój rodziny, która usłyszała tragiczne wieści o wypadku dwóch motocyklistów.

"Dwójka motocyklistów z Polski o tych samych nazwiskach, nie podano konkretnych szczegółów, zginęła w Albanii dokładnie w momencie, w którym myśmy tam byli" - powiedział Marcin Prokop.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości