Gwiazdy

Marcin Rogacewicz prowadzi warzywniak. Szuka pracownika - jakie ma wymagania?

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Marcin Rogacewicz

Marcin Rogacewicz postanowił zainwestować w nowy, nietypowy dla aktorów biznes. Zdecydował, że otworzy swój własny sklep warzywny. Rozpoczął proces rekrutacyjny. Jakie wymagania trzeba spełniać, żeby współpracować ze znanym gwiazdorem?

Marcin Rogacewicz niedawno otworzył na warszawskiej Woli swój wymarzony sklep z warzywami. Niebieską, drewnianą chatkę przepełnia świeży asortyment. Oprócz warzyw i owoców "U Aktora" można kupić także bakalie, orzechy, czy mak. Małe przedsiębiorstwo szybko się rozrasta i gwiazdor ogłosił właśnie otwarcie rekrutacji. Wiemy, jakie ma wymagania. 

Marcin Rogacewicz prowadzi rekrutację

Aktor za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował informację o poszukiwaniu pracownika. Wymagania mogą zaskakiwać. Głównym aspektem decydującym o zatrudnieniu będzie bowiem współdzielenie miłości do owoców i warzyw. 

"Kochani, nadszedł moment, w którym, by warzywniak mógł dalej się rozwijać, potrzebuję kogoś do pomocy. Zatrudnię osobę z dwoma cechami dla mnie najważniejszymi. By tak samo kochała owoce, warzywa i mój warzywniak 'u Aktora' jak ja. Oraz by umiała ciężko pracować i była uczciwa (jak ja)”. Osoby zainteresowane pracą ze mną zapraszam na rozmowę" - napisał gwiazdor w poście na Instagramie.

Blanka Lipińska o secondhandach
Blanka Lipińska o secondhandach Gdzie Blanka Lipińska najczęściej robi zakupy? Blanka wyznała, że uwielbia secondhandy. Źródło: Co za Tydzień

Marcin Rogacewicz - kariera

Marcin Rogacewicz to aktor telewizyjny, teatralny i filmowy. Widzowie mogą go kojarzyć z takich produkcji jak "BrzydUla", "Kryminalni", czy "Na Wspólnej". Swoją postawą, poczuciem humoru i otwartością szybko zaskarbił sobie sympatię opinii publicznej. W jednym z wywiadów przyznał, dlaczego zdecydował się na założenie własnej firmy z nietypowym dla aktorów motywem przewodnim - warzywami.

"Teraz, po wielu latach pracy w zawodzie, spełniony w roli aktora, dotknięty pandemią, ale i wzbogacony nią o przemyślenia dotyczące tego, co w życiu ważne, dzięki wsparciu osób mi najbliższych i serdecznych, zaczynam realizację tego marzenia" - powiedział w "Rewii" o otworzeniu własnego sklepu warzywnego.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW Media

Pozostałe wiadomości