Gwiazdy

Marek Kondrat został ojcem w wieku 68 lat. "Za późno, ale czerpię z tego garściami"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Źródło:
"Polityka"

Marek Kondrat należy do grona gwiazd, które rzadko opowiadają w mediach o życiu prywatnym. Teraz aktor, scenarzysta i reżyser zrobił wyjątek i w najnowszym wywiadzie opowiedział o późnym ojcostwie. 

Marek Kondrat trzy lata temu powitał na świecie córeczkę Helenę, która jest owocem jego związku z córką Grzegorza Turnaua, Antoniną. W najnowszej rozmowie z dziennikarzem Juliuszem Ćwieluchem dla tygodnika "Polityka" Marek Kondrat otworzył się na temat późnego ojcostwa.

Marek Kondrat o późnym ojcostwie

Marek Kondrat ma troje dzieci. Najstarszy syn gwiazdora, Mikołaj, ma 47 lat. Wojciech skończył 41 lat, a jedyna córka, Helenka, przyszła na świat trzy lata temu i spełniła jego marzenie o córce.  Mimo to Marek Kondrat nie ukrywa, że na trzecie dziecko zdecydował się — w swojej opinii — zbyt późno.

"Po raz trzeci ojcem zostałem w wieku, kiedy inni już dawno byli dziadkami. Za późno. Ale czerpię z tego garściami, bo dopiero teraz mam szansę obserwować, jakim cudem jest ta mała, krucha istota. Ile uwagi trzeba jej poświęcić" - powiedział.

Barbara Kurdej-Szatan 11 lat po ślubie. Aktorka opowiada o swoim małżeństwie i walentynkach
Barbara Kurdej-Szatan 11 lat po ślubie. Aktorka opowiada o swoim małżeństwie i walentynkach cozatydzien.tvn.pl

Marek Kondrat i jego definicja szczęścia

Marek Kondrat czuje się jednak szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Podał również własną definicję szczęścia.

"Szczęścia w pieniądzach nie ma co szukać. Szczęście to jest garstka ludzi, którzy rozumieją twoje słabości i jeszcze ci je wybaczają. To jest twoja zdobycz w życiu. Innego szczęścia nie ma" - czytamy w "Polityce".

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło: "Polityka"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości