Marek Morus zdradził, że ma sposób na godzenie się z ukochaną. Jej odpowiedź bawi do łez

Autor:
Norbert
Żyła
Reporter:
Dagmara Olszewska
Marek Morus i Katarzyna Wojda zdradzili kto rządzi w ich związku

Marek Morus i Katarzyna Wojda w swoim pierwszym wywiadzie zdradzili kilka szczegółów na temat ich związku. Gwiazdy programu "99 - Gra o wszystko. VIP" opowiedzieli kilka nieznanych faktów na temat łączącej ich relacji.

Marek Morus w programie stacji TTV - "Gogglebox. Przed telewizorem" u boku Mateusza "Big Boya" Borkowskiego oraz Damiana Nagany komentuje najciekawsze programu w telewizji. Od pewnego czasu w mediach społecznościowych Marka Morusa można przeczytać, że wspomniany jest szaleńczo zakochany w Katarzynie Wojdzie.

Kto rządzi w związku Marka Morusa i Katarzyny Wojdy

Para odpowiedziała na kilka pytań dziennikarki "Co za tydzień" Dagmary Olszewskiej na temat łączącej ich relacji. Zakochani opowiedzieli mi.n o tym, kto rządzi w ich związku oraz, czy zdarza im się pokłócić.

"Właściwie to ja rządzę w tym związku, Marek woli przemilczeć i przyznać mi rację niż się po prostu kłócić [..] Nie, Marek się nie potrafi kłócić, więc gdy ja zaczynam się z nim kłócić, to on po prostu wychodzi i wraca, gdy już mi przechodzi... - powiedziała Katarzyna Wojda.

"[...] mi się nie chce po prostu tego wszystkiego znosić, ale w ogóle rzadko kiedy nam się zdarza, żebyśmy się o coś pokłócili, bo raczej jesteśmy zgodni..." - wtórował jej Marek Morus .

Na pytanie dziennikarki cozatydzien.tvn.pl, jaki para ma sposób na godzenie, Marek Morus odpowiedział: "wiadomo, jaki", na co jego partnerka zareagowała w zabawny sposób. "Nie wiem o czym mówisz, jesteśmy przed ślubem".

Marek Morus i Katarzyna Wojda zdradzili, jak chcieliby, aby wyglądał ich ślub

W dalszej rozmowie Dagmara Olszewska zapytała parę, jak chcieliby, aby wyglądała ich wymarzona ceremonia ślubna. Katarzyna Wojda opowiedziała również o swojej wymarzonej sukni ślubnej.

"Na pewno skromna i z jak najmniejszą ilością gości bez zbędnej pompy i splendoru. Najbliższa rodzina i najbliżsi przyjaciele. No i chyba tyle [...] (Wymarzona suknia) na pewno, aby była w takim "Boho stylu", lekka, zwiewna, bez przesadnych koronek i po prostu bez przesady. Chciałabym skromną i delikatną suknię..." - wymieniała Katarzyna Wojda.

W międzyczasie gwiazdy programu "99 - Gra o wszystko. VIP" zdradziły, że nie mają jeszcze wybranej daty ślubu oraz nie należą do osób nazbyt romantycznych, a z powodu wychowywania małego dziecka mają mało czasu na wspólne randki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także:

Autor:Norbert Żyła

Reporter: Dagmara Olszewska

Pozostałe wiadomości