Marina pokazała, w jakim stanie są jej włosy. "Po covidzie wypadło mi 50 proc."

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Marina o pielęgnacji swoich włosów

Marina straciła sporo włosów po zachorowaniu na COVID-19. Pokazała, jak wygląda jej fryzura po profesjonalnej pielęgnacji w salonie fryzjerskim. Wokalistka ubolewa nad tym, że straciła na objętości. 

Marina jest uważana za jedną z najpiękniejszych wokalistek. Jest inspiracją dla wielu młodych kobiet, które obserwują ją w mediach społecznościowych i czerpią od niej pomysły na stylizacje. Marina dzieli się z nimi trikami urodowymi, często poleca fankom kosmetyki, które najbardziej jej się sprawdziły. Sporo osób korzysta z jej porad - niedawno Marina pochwaliła się, że milionowe konto zaobserwowało jej profil na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marinie wypadły włosy po covidzie

Piosenkarka pokazała, w jakiej kondycji są jej włosy. Udostępniła na InstaStories zdjęcie prosto z salonu fryzjerskiego, w którym poddała się zabiegowi pielęgnacji. Przy okazji wyznała, że straciła bardzo dużo włosów po chorobie. Jest to skutek zachorowania na COVID-19.

Po covidzie wypadło mi 50 proc. włosów. Zawsze miałam gęste włosy, ale sam włos jest cienki i delikatny. Te, co zostały, są piękne, ale straciłam na objętości (podobno tylko ja to widzę). I pomyśleć, że wcześniej na nie narzekałam. Trzeba cenić to, co się ma. Taki morał. Zostało, co widać na załączonym filmiku

Marina odpowiedziała na pytanie fanek, czy nosi doczepiane włosy.

"Nie mam, stosuję bardzo świadomą pielęgnację konsekwentnie od siedmiu lat" - zdradziła kiedyś w mediach społecznościowych.

Marina pokazała swoje włosy po metamorfozie Źródło: Instagram @marina_official

Gwiazdy, które straciły włosy po COVID-19

Nie tylko Marina zmaga się z wypadaniem włosów po walce z wirusem. Kilka polskich i zagranicznych gwiazd zgłaszało tego typu problemy. Jedną z nich była amerykańska aktorka Alyssa Milano, która nagrała film, aby ostrzec fanów przed skutkami COVID-19.

"Pomyślałam, że pokażę wam, co covid robi z twoimi włosami. Potraktujcie to poważnie" - alarmowała.

Patricia Kazadi pytała fanów, co zrobić, gdy wypadają jej włosy.

"Czy Wam też włosy wypadają garściami po koronawirusie? Całe szczęście, że mam ich dużo, ale kurczę co z tym robić? Macie jakieś info? - zapytała na Instastories.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości