Gwiazdy

Marta Warchoł pochwaliła się zdjęciem z narzeczoną. "Polecam ten stan"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Marta Warchoł i Iwona Widomska są zaręczone

Marta Warchoł celebruje okres narzeczeństwa i nie ukrywa, że to jeden z piękniejszych momentów w jej życiu. Dziennikarka TVN24 pochwaliła się na Instagramie romantycznym zdjęciem z ukochaną, które opublikowała po miesiącu od czasu oświadczyn.

Marta Warchoł to jedna z najpopularniejszych dziennikarek TVN24. Gwiazda ponad rok temu dokonała coming outu podczas "Miesiąca Dumy" i obwieściła fanom, że od pewnego czasu jest w szczęśliwym związku. Wybranką Marty Warchoł okazała się jej koleżanka ze stacji, Iwona Widomska, która pracuje jako producentka "Faktów". Panie niedawno przeniosły swój związek na wyższy poziom i zaręczyły się.

Marta Warchoł w objęciach ukochanej. Miesiąc temu świętowały zaręczyny

Marta Warchoł miesiąc temu powiedziała "tak" swojej partnerce, Iwonie Widomskiej. Obie panie nie ukrywają swoich uczuć i ekscytacji z okresu narzeczeństwa, publikując wspólne zdjęcia na Instagramie. Marta Warchoł w swoim ostatnim poście postanowiła podsumować czas od chwili zaręczyn i przy okazji pochwaliła się romantyczną fotografią w objęciach ukochanej.

"Podobno latamy pięć centymetrów nad ziemią. Dlaczego nikt nigdy nie powiedział mi, że narzeczeństwo to taki wspaniały stan?! Minął ponad miesiąc od kiedy Iwonka mi się oświadczyła. Od tego dnia wszystko wydaje się być lepsze, każda spędzona razem chwila cenniejsza, a wspólne życie nabrało nowego koloru… resztę zostawię dla siebie. Dodam tylko, że od 22.06 ani razu się nie pokłóciłyśmy. Polecam ten stan" - napisała dziennikarka.

Fani Marty Warchoł byli zachwyceni jej postem i wprost wylewającą się z niego miłością.

"Ależ piękne zdjęcie!";

"Ja nie mogę, piękna para";

"Jesteście super, dziewczyny" - czytamy w komentarzach.

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marta Warchoł chce wziąć ślub z narzeczoną. "Czekamy na zmianę prawa"

Marta Warchoł opowiedziała publicznie o swojej orientacji seksualnej w czerwcu 2021 roku z okazji swoich urodzin. Dziennikarka od tamtej pory nie kryje się z miłością do swojej ukochanej, a niedawno zdradziła fanom, że razem z ukochaną postanowiły się zaręczyć.

"7 lat i 364 dni byłam jej dziewczyną, od teraz jestem jej narzeczoną. To było magiczne popołudnie. P.S. Czekamy na zmianę prawa" - napisała dziennikarka, zdradzając tym samym obserwatorom, że w przyszłości planuje ślub z ukochaną.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Screen/ Instagram Marty Warchoł

Pozostałe wiadomości