Gwiazdy

Marta Wierzbicka wypoczywa na zagranicznych wakacjach. "I tak cały dzień"

Gwiazdy

Marta Wierzbicka

Choć sezon urlopowy właściwie dobiegł końca, niektóre gwiazdy nie rezygnują z wypoczynku. Marta Wierzbicka wyruszyła za granicę w poszukiwaniu słońca. Swoje zagraniczne wakacje relacjonuje za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Marta Wierzbicka znana jest widzom przede wszystkim z serialu "Na Wspólnej", w którego obsadzie występuje od 2005 roku. Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych. Za ich pośrednictwem dzieli się swoją codziennością. Od jakiegoś czasu Marta Wierzbicka przebywa na wakacjach w słonecznej Grecji.

Marta Wierzbicka na wakacjach w Grecji

Aktorka jest w ciągłym kontakcie z fanami. A jest ich całkiem sporo. Instagramowy profil Marty Wierzbickiej śledzi ponad 280 tys. internautów. Gwiazda wybrała się na wakacje do Grecji, a cały wypad relacjonuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Fani mogą podziwiać ulubienicę podczas kąpieli w morzu czy w trakcie wypoczywania na pokładzie jachtu. Nie mogło zabraknąć zdjęć w bikini, a także sesji dokumentującej tamtejsze jedzenie. Na wakacje aktorka wybrała się wraz z partnerem. Nic tylko pozazdrościć!

Marta Wierzbicka nie ukrywa, że pojechała, by naprawdę wypocząć.

"I tak cały dzień" - napisała, dokumentując kolejną kąpiel w lazurowej wodzie.

Marta Wierzbicka na zagranicznych wakacjach Źródło: Instagram @mtttttm
Agnieszka Kotońska o walce o figurę, hejcie i popularności
Agnieszka Kotońska o walce o figurę, hejcie i popularności Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" o hejcie, figurze i popularności. Zawiodła się na znajomych?

Marta Wierzbicka - kariera, życie prywatne

Marta Wierzbicka jest polską aktorką teatralną i telewizyjną, a także dubbingową. Ukończyła warszawską Akademię Sztuk Pięknych. Popularność przyniosła jej rola Oli w serialu stacji TVN "Na Wspólnej". W produkcji brała udział od 2005 roku aż do 2017 roku, kiedy zdecydowała się odejść. Po dwóch latach przerwy powróciła jednak do serialu.

Na co dzień związana jest z warszawskim Teatrem Capitol. W ostatnim wywiadzie wyznała, że choć na teatralnych deskach występuje regularnie, rzadko otrzymuje zaproszenia na castingi do produkcji filmowych czy telewizyjnych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości