Gwiazdy

Martyna Wojciechowska wspomina zmarłego partnera. "Naszą córkę wychowuję najlepiej, jak potrafię"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Martyna Wojciechowska wspomina zmarłego partnera

Martyna Wojciechowska w dzień Wszystkich Świętych zdecydowała się opublikować wspomnienie na Instagramie. Dziennikarka dodała zdjęcie, na którym pozuje ze swoim zmarłym partnerem i ich córką w brzuchu. "To już 7 lat, od kiedy cię nie ma" - napisała.

Martyna Wojciechowska jeszcze kilka miesięcy temu była na okładkach wszystkich mediów za sprawą jej głośnego rozstania z Przemkiem Kossakowskim. Na początku w mediach pojawiły się doniesienia o kryzysie w ich związku, które później sami zainteresowani potwierdzili.

Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy
Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Martyna Wojciechowska wspomina zmarłego partnera

Martyna Wojciechowska była pięciokrotnie zaręczona i dwa razy odwołała ślub. Przed laty związana była m.in. z płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem. To właśnie jemu poświęciła ostatni wpis na Instagramie. Przypomnijmy, że dziennikarka zaszła z nim w ciążę i w kwietniu 2008 r. na świecie pojawiła się ich córka Maria.

Jerzy Błaszczyk zmarł 7 lat temu

Para rozstała się po pewnym czasie, jednak nadal utrzymywali ze sobą dobre relacje. Niestety, Jerzy Błaszczyk wkrótce po tym zachorował na raka i zmarł w 2016 r. Teraz w dzień Wszystkich Świętych Martyna Wojciechowska wspomniała zmarłego partnera.

"R.I.P. To już prawie 7 lat, od kiedy Cię nie ma, a jakby wczoraj. Naszą córkę wychowuję najlepiej, jak potrafię. P.S. Zdjęcie powstało w styczniu 2008 na evencie National Geographic Polska, trzy miesiące później na świecie pojawiła się nasza córka Marysia Błaszczyk" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów.

"Trzymaj się kochana", "Pamiętamy", "Byliście piękną parą", "Tulę cię do serca najmocniej", "Jesteś wspaniałą osobą", "Wzruszyłam się ogromnie", "W takich momentach patrzę na mojego męża inaczej" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości