Gwiazdy

Michał Meyer szczerze o ojcostwie. "Poprzewracało priorytety w życiu"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Prowadzący "Mask Singer" szykuje się do ślubu. Jak radzi sobie w roli ojca?

Michał Meyer i Kamila Kamińska w maju będą świętować roczek córki Jaśminy. Bohaterzy serialu "Zakochani po uszy" zaręczyli się kilka miesięcy temu. Michała Meyera spotkaliśmy na sesji zdjęciowej do "Mask Singer". Prowadzący show w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o ojcostwie i wymarzonym weselu.

Michał Meyer i Kamila Kamińska grali parę w serialu "Zakochani po uszy". Najpierw ich bohaterowi byli w sobie zakochani, później doszło do ich rozstania. W życiu prywatnym było zupełnie inaczej. Fani serialu ucieszyli się z wieści o tym, że aktorów połączyła wyjątkowa więź. Niedługo później artyści zdecydowali się na powiększenie rodziny.

Prowadzący "Mask Singer" jest świadomym ojcem. Wspiera ukochaną

Michał Meyer mierzy się z nowym wyzwaniem zawodowym. Aktor sprawuje obowiązki prowadzącego "Mask Singer". W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl zdradził, jak ojcostwo wpłynęło na jego życie.

- To jest najpiękniejsza rola, jaka do tej pory przypadła mi w udziale. Chyba mi to poprzewracało troszeczkę priorytety w życiu. Mało innych rzeczy wydaje mi się teraz naprawdę ważnych. Większość spraw, o których myślałem do tej pory, że są problemami, uważam teraz za totalne pierdoły.

Kamila Kamińska publikuje sporo zdjęć z narzeczonym i córeczką. Podkreśla, że jej partner zawsze jest blisko nich. Jakiś czas temu aktorka opublikowała zdjęcie, na którym karmi Jaśminę piersią, a ukochany śpi obok.

"Karmimy się już 2 i pół miesiąca. I tak rzeczywiście — wzajemnie, rodzinnie. Nie kłamali Ci, co mówili, że karmienie piersią pogłębia bliskość i więź między matką i dzieckiem. A czy ktoś wspominał o ojcu? Synergia rodzinna. Zdecydowanie. Towarzyszy nam spokój" - napisała Kamila Kamińska na Instagramie.

Jak Michał Meyer wyobraża sobie swój ślub? Obejrzyj wideo.

Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu
Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Meyer o wymarzonym ślubie. Wspomina sytuację ze swoich urodzin

Michał Meyer zastanawia się nad tym, jak mógłby wyglądać jego ślub z Kamilą Kamińską. Aktor skupił się na tym, jak może zorganizować wesele. Na ten moment jest pewny tylko tego, czego nie wyobraża sobie na swojej uroczystości.

- Mam takie wspomnienie ze swojej 30-stki. Stałem przy grillu i jak już wszyscy zjedli, to mówili: słuchaj, ja już muszę iść. Nie chcę tego powtarzać - wyznał nam rozbawiony prowadzący "Mask Singer".

Właśnie z tych powodów Michał Meyer pragnie skromnego ślubu. Więcej o jego marzeniach w wideo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości