"MasterChef" gra z WOŚP. Wizyta na planie i lekcja gotowania z Michelem Moranem

Autor:
Dominika
Kowalewska

Już 29 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31.! W tym roku w akcję ponownie zaangażowało się wiele gwiazd, które z radością zaoferowały nie tylko ważne bądź osobiste przedmioty, ale również swój czas. "MasterChef" także gra z WOŚP. Co czeka na zwycięzcę aukcji?

Co roku w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy angażują się gwiazdy z pierwszych stron gazet. W tej edycji można wylicytować m.in. wizytę na planie programu "Bez Polityki" Piotra Jaconia, sukienkę Małgorzaty Foremniak, w której wystąpiła podczas finału "Mam Talent" czy dwie lekcje tańca z Lenką i Janem Klimentami. W tym roku zebrane pieniądze przekazane zostaną na walkę z sepsą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

"MasterChef" gra z WOŚP. Wylicytuj wizytę na planie show

Ta oferta to prawdziwa gratka dla fanów "MasterChefa". W tym roku w ramach aukcji WOŚP można wylicytować wizytę na planie programu. Marzysz o tym, by porozmawiać z Magdą Gessler, Anną Starmach bądź Michelem Moranem? A może chciałbyś zobaczyć, czy sławetna spiżarnia jest faktycznie tak dobrze zaopatrzona? Jeśli tak, to nie pozostaje nic innego — weź udział w licytacji.

"Zwycięzca licytacji będzie miał możliwość spędzenia jednego dnia na planie zdjęciowym programu, podczas którego będzie miał okazję spotkać się z jurorami: Magdą Gessler, Anną Starmach oraz Michelem Moran. To będzie jedyna i niepowtarzalna okazja na zobaczenie kulis programu, możliwość rozmowy oraz zrobienie sobie zdjęć z jurorami programu" - czytamy na stronie aukcji w serwisie allegro.pl.

Aktualnie wizyta na planie "MasterChefa" cieszy się sporą popularnością. Obecny zwycięzca aukcji zaproponował kwotę 4450 zł. Kto da więcej?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Naucz się gotować z Michelem Moranem

To jednak nie koniec wspaniałych ofert, które czekają na upragnionego zwycięzcę. Michel Moran, znany m.in. z bycia jurorem w show "MasterChef", zaproponował coś od siebie. Na aukcję WOŚP przekazał dostęp do kursu online, podczas którego zwycięzca będzie mógł czerpać garściami ze zdobywanej latami wiedzy kucharza.

"Przedmiotem aukcji jest dostęp do autorskiego kursu kulinarnego Michela Morana, bazującego na 40-letnim doświadczeniu w gastronomii. Kurs składa się z 10 lekcji wideo, dzięki którym poznasz zasady pracy z poszczególnymi produktami w kuchni oraz zdobędziesz wiedzę z zakresu tradycyjnych i nowoczesnych technik kulinarnych" - czytamy.

Kurs będzie można wykorzystać do 31 grudnia 2023 roku. Ktoś chętny, by podszkolić umiejętności? Cel jest szczytny, toteż w tym momencie zwycięzca aukcji zgarnia kurs za 560 zł.

Więcej o aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl - TUTAJ.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości