Metamorfoza Ewy Kasprzyk. Fani są pod wrażeniem: "Jak milion dolarów"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Ewa Kasprzyk budzi zachwyt fanów w mediach społecznościowych. Internauci obserwowali przebieg jej metamorfozy. Aktorka pozbyła się zbędnych kilogramów i z dumą prezentuje odmienioną sylwetkę. W prowadzeniu aktywnego trybu życia wspiera ją jej ukochany — Michał Kozerski.

Ewa Kasprzyk to słynna Barbara Wolańska z "Kogla-mogla". Aktorka zyskała dzięki tej roli ogromną popularność. Sympatię widzów TVN zdobyła w serialu "Magda M.", gdzie grała mamę głównej bohaterki. Gwiazda jest szczęśliwie zakochana i tryska energią. To również zasługa jej metamorfozy.

Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki Małgorzata Ostrowska opowiada o tajnikach swojej pielęgnacji. Sekretem są kosmetyki wytwarzane samodzielnie. Źródło: Co za Tydzień

Ewa Kasprzyk o swoim wyglądzie i upływie czasu

Ewa Kasprzyk jest pewną siebie kobietą, w dodatku świadomą swoich atutów.

"Generalnie lubię siebie. Nie mam ulubionych partii, choć uważam, że nogi mam całkiem niezłe" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Aktorka wypowiadała się na temat poprawiania urody. Nie widzi nic złego w zabiegach upiększających, ale przestrzega przed tym, aby nie ulegać presji innych osób.

"Jeśli ktoś ma opadające powieki, dlaczego ich nie skorygować. Jeśli ktoś chce powiększyć piersi, też jestem za. Są tacy, którzy chcą schudnąć przez liposukcję, dla mnie to zbyt drastyczny zabieg, ale jeśli komuś pomoże [...] Ważne jest też to, że sami się decydujemy na walkę z naszymi kompleksami. Gdy jednak słyszę od kobiet, że 'partner ze mną zerwie, gdy się nie odmłodzę' to należy od razu takiego faceta pogonić..." - stwierdziła, udzielając odpowiedzi w książce pt. "W służbie urody, czyli co naprawdę może poprawić chirurg plastyk".

Poniżej aktorka w maju 2021. Z kolei nagranie, na którym ćwiczy jest z końca stycznia 2022.

Ewa Kasprzyk przeszła metamorfozę. Fani są pod wrażeniem

Aktorka od stycznia 2022 ćwiczyła i stosowała dietę, by pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Była pod opieką trenera Leszka Klimasa. Po dziesięciu miesiącach od rozpoczęcia przemiany mężczyzna opublikował zdjęcie swojej podopiecznej i bardzo ją pochwalił.

Ewa jest z nami od stycznia. Michał, widząc efekty, dołączył chwilę później. Dziś wyglądają jak dwa miliony dolarów w sztabach złota. Jesteśmy dumni z pracy, którą razem wykonaliśmy 

Gwiazda może liczyć na wsparcie fanów i ich pochlebne opinie.

"Klasa sama w sobie" - oceniają fani.

"Pani Ewa wygląda jak milion dolarów" - czytamy.

"Jakie nogi" - chwalą internauci.

"Pani Ewa wygląda zdecydowanie lepiej, szczuplej i młodziej" - zauważyli inni.

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości