Gwiazdy

Ewelina Bator w przejmującym wywiadzie po śmierci Żory. "Mam bardzo dużo kartek od niego"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Ewelina Bator udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci Żory Korolyova

Mijają trzy miesiące od śmierci Żory Korolyova. Partnerka tancerza próbuje porodzić sobie z jego stratą. Ewelina Bator udzieliła pierwszego wywiadu po odejściu ukochanego. Wspomina piękne chwile z artystą. Żora Korolyov bardzo dbał o okazywanie uczuć w tym związku.

Żora Korolyov zmarł w wieku 34 lat. Z Eweliną Bator tworzył związek przez 5 lat. Kobieta poinformowała o śmierci ukochanego na Instagramie. Był to poruszający i łamiący serce komunikat.

"Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię" - napisała.

Ukochana Żory Korolyova opowiedziała o ich związku. Czułe gesty tancerza

Ewelina Bator przeżywa żałobę po śmierci ukochanego, przebywając wśród bliskich i jednocześnie komunikując się z obserwatorami na Instagramie. Partnerka tancerza wielokrotnie zamieszczała tam wyznania miłości i tęsknoty. Postanowiła opowiedzieć więcej o związku z Żorą Korolyovem. Była gościnią najnowszego odcinka "Miasta kobiet", emitowanego na antenie TVN Style. Marzena Rogalska i Aleksandra Kwaśniewska wysłuchały opowieści Eweliny Bator. Tancerz dbał o czułość w związku.

"Z każdych zakupów, z których Żoruś wracał, przychodził zawsze z jakimiś małymi tulipanami. A ja głupia czasem krzyczałam na niego: 'No, ile już tych kwiatów!'. Teraz każde zakupy kończę małym bukietem tulipanów [...] Nigdy nie zrobiłam sobie kawy, zawsze on to robił. Nawet, jak wychodził wcześniej niż ja, to szykował mi mleko, kapsułkę i karteczkę z napisem: 'Pysznej kawy, kochanie'. Mam bardzo dużo kartek od niego, pięknych i krótkich wyznań miłości. Wszystkie oprawiłam w ramkę" - wyznała w programie.

Całą rozmowę zobaczycie w najbliższą niedzielę o 12.30 w programie "Miasto kobiet".

Adriana Kalska o swoim wieku i karierze aktorskiej
Adriana Kalska o swoim wieku i karierze aktorskiej

Żora Korolyov i Ewelina Bator - kariera, osiągnięcia, rodzina

Żora Korolyov był ukraińsko-polskim tancerzem i choreografem. Taniec towarzyski łączył z trenowaniem piłki nożnej. Jednak zwyciężyła ta pierwsza pasja. Jedną z jego zawodowych partnerek była Izabela Janachowska. Widzom TVN znany był z roli trenera tanecznego w programie rozrywkowym "Taniec z gwiazdami". Żora Korolyov wystąpił epizodycznie w serialu "Niania" z Agnieszką Dygant w roli głównej. Tancerz w latach 2010–2017 był mężem Anny Kuznecowej, z którą miał córkę Sonię. Następnie związał się z Eweliną Bator.

Pasja do tańca połączyła tych dwoje ludzi. Ewelina Bator ukończyła wydział aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie i Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Pracuje w Akademii Artystycznej "Arte", założonej właśnie przez Żorę Korolyova. Ewelina Bator miała okazję użyczyć swojego głosu w dwóch popularnych filmach. Mowa o hicie Disneya: "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" oraz w filmie Marvela "Czarna Pantera".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości