Gwiazdy

Michał Koterski wraca z nowym projektem. "Moje życie było w mroku, cierpieniu, uzależnieniu"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Michał Koterski

Michał Koterski wraca z nowym projektem medialnym. Otworzył swój kanał na platformie youtube.com. Jakich treści mogą spodziewać się widzowie? Aktor zapowiedział pierwszych, historycznych gości. "To będą moje największe, życiowe gwiazdy" - powiedział.

Michał Koterski to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Jako jeden z nielicznych aktorów otwarcie mówi o swojej walce z uzależnieniami od narkotyków i alkoholu. Motywacja, siła do działania, pokazanie chęci do walki o zdrowe życie - to motto przewodnie vlogów gwiazdora. 

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Koterski założył kanał na YouTubie

Wraz z początkiem października w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o nowym youtuberze - Michale Koterskim. Aktor zaprosił swoich obserwatorów do obejrzenia premierowego odcinka na swoim kanale. Już w pierwszych minutach filmu wyjaśnił, jaki ma cel i jakich gości możemy się spodziewać. 

Kanał "Misiek Koterski" będzie zbiorem rozmów i materiałów z życia Michała "Miśka" Koterskiego. Aktor chce prowadzić motywujące rozmowy ze znanymi osobami ze świata sportu, filmu, rozrywki czy internetu. Gwiazdor wyjaśnił, że ze względu na swoje wielkie życiowe doświadczenie chce pokazać wszystkim, że nie ma rzeczy niemożliwych, oraz że z każdym kryzysem można sobie poradzić. 

"Misiek Koterski" - nowy vlog Michała Koterskiego

Oprócz poważnych rozmów o wychodzeniu z nałogów i walce o zdrowie Michał Koterski chce też uchylić rąbek tajemnicy i pokazać prywatne życie. Idąc tym tropem, jako pierwszych gości na swój kanał zaprosił ukochaną - Marcelę Leszczak i swojego synka Fryderyka. 

"Na początku nie bardzo chciałem się dać na to namówić. Myślałem, że to nie moja bajka, że nie znam się na tym, ale dostałem od Was dużo wiadomości na Instagramie, że jestem dla niektórych inspiracją. Pomyślałem wtedy, że nie warto w takim razie wszystkiego chować do szuflady i warto się z Wami tym podzielić. Przez ponad 20 lat moje życie było w mroku, cierpieniu, uzależnieniu od narkotyków i alkoholu. 8 lat temu udało się to wszystko zmienić. Od 8 lat jestem szczęśliwym i wolnym człowiekiem" - powiedział w swoim pierwszym wideo. 

W kilka chwil pod filmem aktora pojawiły się dziesiątki komentarzy od internautów.

"Ekstra, że opowiadasz o uczuciach, jakie ci towarzyszyły podczas pracy i poza. Dzięki temu można się mega wczuć w przedstawiane historie. Myślę, że mówienie o uczuciach i prawdziwych przeżyciach, na twoim kanale, to droga do sukcesu" - czytamy.

"Brawo Michał za opowiedzenie tej historii i danie ludziom mocy do walki i siły o swoje życie i szczęście" - napisała jedna z obserwatorek aktora.

Chcesz dowiedzieć się więcej o życiu zawodowym i prywatnym Michała Koterskiego? Sprawdź cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości