Michał Wiśniewski na studniówce córki: Dziękuję Marta! To nam się akurat udało

Autor:
Dagmara
Olszewska
Michał Wiśniewski podczas gali

Michał Wiśniewski uczestniczył w wyjątkowo ważnym wieczorze - studniówce swojej córki z drugiego małżeństwa - Fabienne. Nagrania z Poloneza, wzruszenie a nawet - ojcowska zazdrość. Tylko najbliżsi znają wokalistę od tej strony.

Michał Wiśniewski na studniówce córki

"Na hasło "Poloneza czas zacząć" przesympatyczny Kosma poprowadził moją córkę w tan. Taniec ów był na tyle mało inwazyjny, że dumny tata ze spokojem obserwował ten jakże ważny moment. Moja najstarsza, upragniona córeczka z klasą i wyjątkowym wdziękiem i poświęceniem ciężko pracuje, aby po maturze kontynuować swoją pasję na Akademii Sztuk Pięknych" - napisał Michał Wiśniewski w swoim poście na Instagramie.

Przygotowania do wielkiego dnia Fabienne internauci mogli śledzić zarówno na profilach samej maturzystki jak i jej rodziców. Dumna mama, Marta Wiśniewska dzieliła się filmami od fryzjera, makijażystki i z samej imprezy. "Piękne obrazki, nawet rodzina rozdzielona rozwodem potrafi się przyjaźnić. Wszystko w imię dobra dziecka" - napisała jedna z internautek na profilu Fabienne na Instagramie.

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce Fabienne

Nie od dziś wiadomo, że Michał Wiśniewski ma dobre kontakty ze swoimi byłymi partnerkami. Marta, "Mandaryna", która została jego drugą żoną, bez problemu spędza czas w towarzystwie ojca swoich dzieci i jego niedawno poślubionej, piątej ukochanej, Poli. Wspólnie, z podziwem obserwowali Fabiene podczas uroczystości. Piosenkarz w nostalgicznym wpisie poświęcił też kilka słów byłej żonie.

"Kolejny dowód na to, że mimo przeciwności losu rodzicom udało się wypuścić kolejne dziecko z rodzinnego gniazda. Gratuluję i dziękuję Marta! To nam się akurat udało! A za tydzień studniówka najstarszej córki mojej żony więc pozostanie już tylko 6 z 9".

Zobacz także:

"Co Za Tydzień" - aktorzy z serialu "Bunt"
"Co Za Tydzień" - aktorzy z serialu "Bunt"

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości