Gwiazdy

Michał Wiśniewski pokazał czułe zdjęcie z żoną. Fani: "Tak odważnie jeszcze nie było"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Michał Wiśniewski pokazał czułe zdjęcie z żoną

Michał Wiśniewski podzielił się z internautami rozczulającym zdjęciem z żoną. Wokalista i lider grupy Ich Troje dodał zdjęcie na Instagramie, na którym czule całuje Polę Wiśniewską. Internauci są zachwyceni. "Milionowy pocałunek" - czytamy.

Michał Wiśniewski ożenił się z Polą, swoją piątą żoną, w marcu 2020 r. Ich związek okazał się dużym zaskoczeniem, ponieważ zakochani dość długo trzymali go w tajemnicy. Niedługo po tym, jak ich pierwsze zdjęcia pojawiły się w sieci, Michał Wiśniewski oświadczył się swojej wybrance.

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z żoną

Kilka miesięcy później okazało się, że Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem. W styczniu 2021 r. na świecie pojawił się jego drugi syn — Falco Amadeus. Od tego czasu muzyk wielokrotnie podkreślał, że inaczej podchodzi do ojcostwa w późniejszym wieku.

Michał Wiśniewski na początku małżeństwa z Polą nie dodawał wielu wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Z czasem wszystko się zmieniło, a wokalista zaczął pokazywać dużo małżonki. Jego ostatnie zdjęcie mocno zaskoczyło internautów.

Zobacz wideo:

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

Internauci zaskoczeni nowy zdjęciem Michała Wiśniewskiego

Wokalista Ich Troje na nowym zdjęciu całuje swoją żonę. Do zdjęcia dodał wymowny opis:

Milionowy pocałunek

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów.

"Piękna z was para", "Tak odważnie to jeszcze nie było", "No, no, no", "Życzę wam dużo miłości", "Piękni jesteście" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości