Gwiazdy

Michał Wiśniewski świętuje urodziny córki Vivienne. "Dziś kończysz 14 lat"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Michał Wiśniewski podczas koncertu charytatywnego

Michał Wiśniewski pokazał niepublikowane dotąd zdjęcie z najmłodszą córką na Instagramie. Zrobił to z okazji jej 14. urodzin. Przy okazji podkreślił, jak dobrą ma więź z Vivienne.

Michał Wiśniewski jest ojcem piątki dzieci. Ze związku z Martą Wiśniewską ma 20-letniego syna Xaviera i 19-letnią córkę Fabienne. Z małżeństwa z Anną Świątczak muzyk doczekał się dwóch córek, 16-letniej Etiennette i 14-letniej Vivienne, a rok temu 29 stycznia 2021 roku muzyk powitał na świecie syna — Falco Amadeusa, ze związku z Polą Wiśniewską.

Michał Wiśniewski świętuje urodziny córki

Michał Wiśniewski bardzo dba o swoje dzieci, co można zaobserwować w jego mediach społecznościowych. Rodzeństwo często wybiera się na wspólne wyjazdy i mają ze sobą dobry kontakt, o czym sami chętnie mówią. Ostatnio piosenkarz zamieścił na Instagramie zdjęcie z najmłodszą córką.

Muzyk miał ku temu ważny powód, ponieważ Vivienne skończyła już 14 lat.

"Dziś kończysz 14 lat! Wiem, że nie ucieszysz się, że nazwę Cię najmłodszym moim skarbem, wiem, że nie będziesz zadowolona z tego, że to zdjęcie jest w szlafroku… ale jedno wiem, że mnie bardzo kochasz! Wszystkiego najlepszego kochanie!" - czytamy.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski - rodzina

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy dołączyli do życzeń.

"O wow, jaka już duża", "Sto lat dla pana córki", "Niech rośnie w zdrowiu", "Piękna jest Vivienne", "Bardzo podobna do taty", "Wszystkiego najlepszego Vivi" - czytamy.

Przypomnijmy, że Vivienne jest najmłodszą córką Michała Wiśniewskiego ze związku z Anną Świątczak. Jakiś czas temu była żona Michała Wiśniewskiego w rozmowie z nami wyjaśniła, że żyje w dobrych relacjach z muzykiem, co również pozytywnie wpływa na jej córki.

Warto zaznaczyć, że Vivienne ma już za sobą muzyczny debiut, jednak zdecydowanie lepiej odnajduje się na parkiecie. Od kilku miesięcy 14-latka uczęszcza na zajęcia taneczne do studia tańca Mandaryny i jak na razie, właśnie w tym kierunku chciałaby się rozwijać. Życzymy jej wszystkiego dobrego i trzymamy kciuki za karierę taneczną.

Zobacz również:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości