Gwiazdy

Mikołaj Roznerski wstawił zdjęcie wyjątkowej kobiety. Fani nie kryją zachwytu

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska

Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów i media ochoczo opisują wszystkie szczegóły z nim związane. W niedawno opublikowanym poście aktor podzielił się zdjęciem wyjątkowo bliskiej mu kobiety. Momentalnie pojawiły się komentarze.

Mikołaj Roznerski to aktor kojarzony przede wszystkim z rolami filmowych amantów. Po latach obecności w show-biznesie zebrał rzeszę wiernych fanek, które z zapartym tchem śledzą jego poczynania w branży. W mediach wiele mówi się o jego życiu uczuciowym. Nic więc dziwnego, że każda fotografia ukazująca kobiety w życiu aktora, wzbudza ogromne emocje. Kim jest bohaterka jego instagramowego posta?

Mikołaj Roznerski pokazuje mamę

Dorota Bieniarz to bohaterka posta ostatnio opublikowanego przez Mikołaja Roznerskiego. Aktor na swoim instagramowym profilu postanowił podzielić się uroczą fotografią swojej rodzicielki. Na zdjęciu możemy zaobserwować kobietę, pozującą na tle ogrodu. Zainteresowanie wzbudziła jej wyjątkowa fryzura - wysoko upięte rude dredy, a także jej nietypowy towarzysz - alpaka, która jest zwierzęcą podopieczną Doroty. Gwiazdor zamieścił żartobliwy komentarz odnoszący się do tego co widnieje na zdjęciu.

"To jest miłość. Mama. Alpaka" - napisał Mikołaj Roznerski.

Jak się okazuje rodzice Mikołaja Roznerskiego prowadzą gospodarstwo rolne. W Rolantowicach zajmują się hodowlą rozmaitych zwierząt. Nic więc dziwnego, że zarówno rodzice jak i sam aktor mogą pochwalić się doświadczeniem w opiece nad nietypowymi "futrzakami".

Kasia Sokołowska o figurze po ciąży i połogu. Jaki jest jej sekret?
Kasia Sokołowska o figurze po ciąży i połogu. Jaki jest jej sekret?

Fani zachwyceni mamą Mikołaja Roznerskiego

Pod opublikowanym postem Mikołaja Roznerskiego pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci nie kryli zachwytu nad mamą aktora. Według nich charakterystyczna fryzura oraz ubiór kobiety tworzą piękną całość, dodając jej pazura.

Furorę w sieci robi także towarzyszka pani Doroty. Alpaka uchwycona na zdjęciu stała się gwiazdą w sieci. Obserwatorzy zachwycali się stworzeniem i chętnie rozpisywali się o swoich doświadczeniach z tego typu zwierzętami.

"Pozdrowienia dla Mamy. Powiedz jej, że ma super artystyczną stylówkę" - napisała obserwatorka.

"Pozdrowienia dla wspaniałej Mamy i całego gangu Roznera" - życzyła fanka aktora.

"Alpaka sztos. Kto został opluty przez Alpakę ręka w górę? Ale mama jeszcze bardziej zarąbista, widać że kobieta z charakterem!" - zachwycał się internauta.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości