Gwiazdy

Monika Richardson o Zbigniewie Zamachowskim. "To jest taki były, jakoby go nie było"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Monika Richardson

Związek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego był równie medialny, co ich rozstanie. Niestety, chociaż para wyjątkowo miała się ku sobie, ich relacja nie przetrwała. Niedawno ponownie zdobyła się na kąśliwą uwagę.

Zarówno w przypadku Moniki Richardson, jak i Zbigniewa Zamachowskiego rozwód będzie trzecim oficjalnym zakończeniem związku. Dziś oboje układają sobie życie u nowych partnerów. Dziennikarka w jednym z ostatnich wywiadów zdobyła się na uwagę, którą internauci nazwali "trafionym pstryczkiem w nos". 

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski - rozstanie

Podczas jednej z ostatnich rozmów Monika Richardson została zapytana o relacje, jakie utrzymuje z byłym mężem. Prezenterka szybko zareagowała i zasugerowała, że dawny ukochany już nic dla niej nie znaczy.

"Miałam zapytać, którym byłym mężem. To jest taki były, a jakoby go nie było. I tyle mam do powiedzenia w tej sprawie. Nic się nie wydarzyło w tej kwestii" - powiedziała w wywiadzie z jastrzabpost.pl

Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem?
Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem? Źródło: Co za Tydzień

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski - związek

Zbigniew Zamachowski jest jednym z najbardziej lubianych polskich aktorów filmowych, teatralnych i dubbingowych. Gdy w 2014 roku ożenił się z Moniką Richardson, w mediach zawrzało. Para szybko stała się jedną z najchętniej komentowanych i obserwowanych w show-biznesie. Niestety w 2021 roku oficjalnie potwierdzili rozstanie. Powód rozstania nie jest znany.

"Jest moim obecnym mężem na papierze, bo nie mamy rozwodu. Decyzją administracyjną mam zmienione nazwisko, więc jestem Monika Richardson. I nie ma już w ogóle żadnych śladów wkrótce już mojego byłego męża w moim życiu, ale że tak powiem - fakty są fakty" - powiedziała w niedawnej rozmowie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości