Gwiazdy

Najlepsze filmy na HBO Max dostępne online [Ranking]

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Najlepsze filmy na HBO Max dostępne online

Zastanawiacie się, jaki film dostępny na HBO Max jest godny polecenia? Przygotowaliśmy dla Was ranking najlepszych filmów, które miały premierę w tym i poprzednim roku. Jeśli szukacie dobrej jakościowo rozrywki, obejrzyjcie koniecznie te produkcje.

Te 5 filmów miało premierę całkiem niedawno i było o nich bardzo głośno. Nic dziwnego, bo naprawdę warto zwrócić na nie uwagę. Zobaczcie naszą listę!

"Batman"

Batman znów powrócił na ekrany kin. Tym razem za sprawą reżysera Matta Reevesa. Hit z Robertem Pattinsonem w roli tytułowej trafił już na platformę HBO Max. Bruce'a Wayne'a poznajemy w momencie, gdyż już dwa lata ukrywa się pod kostiumem Batmana, poznając najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników, występuje przeciwko grupie skorumpowanych urzędników. Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham.

Batman, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie śledztwa spotyka takie postacie jak Kobieta-Kot, Pingwin czy Człowiek-Zagadka. Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji.

"King Richard: Zwycięska rodzina"

"King Richard: Zwycięska rodzina" to opowieść o Richardzie Williamsie, niezrażającym się problemami ojcu, który wychował dwie najbardziej utalentowane sportsmenki wszechczasów - Venus i Serenę - i zmienił oblicze tenisa. Mężczyzna ma jasną wizję przyszłości swoich córek i stosuje niekonwencjonalne metody. Ma także plan, który zakłada, że dorastające na ulicach Compton Venus i Serena staną się międzynarodowymi ikonami tenisa. Film oparty na prawdziwej historii, który podkreśla znaczenie rodziny, wytrwałości i niezachwianej wiary. W roli głównej Will Smith.

"Diuna"

"Diuna" to słynna saga o międzygalaktycznym wojowniku Paulu Atrydzie i jego mesjanistycznym powołaniu, by przewodzić swojemu ludowi i jego walce o przetrwanie. Bohater prowadzi wojowników przeciwko złemu baronowi i próbuje zniszczyć galaktyczny handel "przyprawą". Reżyser Denis Villeneuve przedstawia widowiskową adaptację bestsellerowej powieści Franka Herberta.

"Dom Gucci"

"Dom Gucci" opowiada historię rodziny słynnej szczególnie w branży modowej. Patrizia Reggiani, outsiderka ze skromnego domu, wżenia się w zamożną rodzinę. Jej niepohamowane ambicje zaczynają rosnąć coraz bardziej. Jej intrygi uruchamiają spiralę zdrady, zemsty, a ostatecznie… morderstwa. Obraz zainspirowany szokującą historią rodziny stojącej za włoskim imperium mody. W roli głównej niezwykle podobna do pierwowzoru Lady Gaga.

Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max
Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max Źródło: "Co za Tydzień"

"Mamy tylko dziś"

"Mamy tylko dziś" to urocza komedia romantyczna o scenarzyście, który poznaje młodą wokalistkę. Mężczyzna szybko zaprzyjaźnia się z kobietą, gdyż szybko okazuje się, że są bratnimi duszami. Pomimo różnic pokoleniowych rodzi się między nimi więź, co na nowo definiuje ich koncepcję miłości i zaufania. Jest ona równie wzruszająca, jak i niecodzienna.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: HBO

Pozostałe wiadomości