Natalia Kukulska o Annie Jantar. "Dlaczego nie pamiętam mojej mamy?!". Mówi też u traumie

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska to wokalistka, która talent muzyczny odziedziczyła po mamie - Annie Jantar. Ostatnio udzieliła głośnego wywiadu, w którym zdradziła, co robią jej dzieci i jak mierzy się z traumą z dzieciństwa.

Natalia Kukulska to ikona polskiej muzyki. Od lat budziła zainteresowanie mediów za sprawą znanych rodziców Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. To po nich odziedziczyła muzyczny talent. Natalia Kukulska w 2000 roku wyszła za mąż za perkusistę Michała Dąbrówkę, z którym ma troje dzieci: Jana, Laurę i Annę. Cała rodzina mieszka w domu pod Warszawą, gdzie mają też studio nagraniowe. W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Twój Styl" wokalistka opowiedziała o wychowaniu dzieci i traumie związanej ze śmiercią mamy Anny jantar. 

 Natalia Kukulska o swojej pierwszej płycie live
Natalia Kukulska o swojej pierwszej płycie live Źródło: "Co Za Tydzień"

Natalia Kukulska o swoich dzieciach "Są muzycznie uzdolnione"

Natalia Kukulska rzadko pojawia się z rodziną na eventach branżowych. Jednak ostatnio zrobiła wyjątek i zabrała na czerwony dywan dzieci i męża.

"Jan ma 22 lata, jest już samodzielny, mieszka poza domem, choć często u nas bywa. Skończył szkołę muzyczną drugiego stopnia w klasie instrumentów perkusyjnych, studiuje kompozycję na Wydziale Jazzu w Katowicach. Jest wszechstronnym muzykiem, aranżuje, gra na perkusji, marimbie, pianinie. Jesienna trasa przed nami-Jaś zagra na marimbie, a jego tata na perkusji. Syn i mąż razem ze mną na scenie" - zdradziła dumna gwiazda. 

Natalia Kukulska podkreśliła, że jej córki również wykazują zainteresowanie muzyką. Jej 17-letnia córka Anna marzy o musicalu. Jest bardzo uzdolniona artystycznie. Gwiazda zdradziła, że jej pięcioletnia córka Laura również ma dobry słuch muzyczny i wszystko wskazuje na to, że w związku z tym pójdzie w ślady rodziców. 

Natalia Kukulska o wychowaniu dzieci i traumie

Córka Anny Jantar poruszyła też temat macierzyństwa i tego, jak trauma po śmierci mamy w katastrofie lotniczej, wpłynęła na wychowanie jej dzieci. 

"Ja już zasypiam, wiedząc, że moje dzieci wrócą do domu w nocy albo nad ranem. Staram się nie projektować złych scenariuszy, przez lata z tym walczyłam. Z każdym dzieckiem wyczekiwałam tego momentu, kiedy ja straciłam moją mamę. Miałam wtedy cztery lata. Patrzyłam na mojego czteroletniego syna, a potem córki i myślałam: "Aha, to taka byłam kiedy mama zmarła. Boże, a gdyby teraz coś się stało, to mój syn czy córka nie będzie mnie pamiętać. Tak jak ja nie pamiętam mamy". A potem pojawiała się myśl: "Przecież to niemożliwe, żeby dziecko mnie nie pamiętało, skoro jesteśmy ze sobą tak blisko". I przerażenie: "To dlaczego ja nie pamiętam mojej mamy?!".

Gwiazda dodała, że traumę z dzieciństwa przełożyła na Jana, Anie i Laurę. Za każdym razem robiła to nieświadomie.

"Patrzyłam na dzieci, porównywałam ze swoim życiem i to był błąd".

Obecnie Natalia Kukulska stara się być mamą, która jest przede wszystkim wsparciem dla swoich dzieci. Dodaje też, że jest dumna z ich osiągnięć, a z przeszłością uporała się dzięki terapii. Uważa, ze higiena psychiczna jest równie ważna jak higiena ciała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Preczytaj więcej o Natalii Kukulskiej.

Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości