Gwiazdy

"Nie martw się, kochanie" - Harry Styles i Florence Pugh w mrocznym thrillerze Olivii Wilde. Jest zwiastun

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Nie martw się, kochanie" - Harry Styles i Florence Pugh

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu "Nie martw się, kochanie" od Warner Bros. Premiera obrazu wyreżyserowanego przez Olivię Wilde z Harrym Stylesem i Florence Pugh w rolach głównych już niedługo.

"Nie martw się, kochanie" to długo wyczekiwany przez widzów film z Florence Pugh i Harrym Stylesem. Jego światowa premiera odbędzie się na festiwalu filmowym w Wenecji. W sieci pojawił się właśnie oficjalny zwiastun produkcji Warner Bros. Zobaczcie koniecznie!

"Nie martw się, kochanie" - o czym jest film?

"Nie martw się, kochanie" to mroczny, zawiły i zachwycający wizualnie thriller psychologiczny. Opowiada historię pary Alice i Jacka, którzy mieszkają w utopijnym miasteczku pracowniczym Victory w Kalifornii. Zostało ono stworzone dla zatrudnionych przy ściśle tajnym Projekcie Victory oraz ich rodzin przez szefa, Franka - korporacyjnego wizjonera i trenera motywacyjnego. Akcja przenosi nas do lat 50. XX wieku. Mężczyźni spędzają każdy dzień w siedzibie Projektu Victory, pracując nad "rozwojem nowoczesnych materiałów". Ich żony zaś cieszą się luksusami pustynnego osiedla.

Idylla nie trwa jednak długo. Na mieszkańców miasteczka czai się coś strasznego. Alice za wszelką cenę próbuje odkryć, czym tak naprawdę zajmują się pracownicy Victory. Czy ujawni mroczne sekrety miasteczka? Co naprawdę dzieje się w raju?

"Nie martw się, kochanie" - Harry Styles i Florence Pugh
"Nie martw się, kochanie" - Harry Styles i Florence Pugh Źródło: Warner Bros. Pictures

"Nie martw się, kochanie" - obsada i twórcy

Główne postacie w filmie "Nie martw się kochanie" odgrywają Florence Pugh i Harry Styles. Piosenkarz zastąpił na planie aktora Shia LeBeouf, który został zwolniony ze względu na niewłaściwe zachowanie na planie. Harry Styles ma już na swoim koncie kilka epizodycznych ról, ale tym razem zobaczymy, jak wciela się w główną postać. Gwiazdor przyznał w jednym z wywiadów, że wystąpił w pierwszej w jego karierze scenie erotycznej.

Film reżyseruje Olivia Wilde, która odgrywa także jedną z postaci. Kluczowe role w produkcji odgrywają także Chris Pine, Gemma Chan i KiKi Layne. W filmie występują także: Nick Kroll, Sydney Chandler,, Kate Berlant, Asif Ali, Douglas Smith , Timothy Simons i Ari’el Stachel. 

Olivia Wilde wyreżyserowała film na podstawie scenariusza Katie Silberman oraz pomysłu Carey Van Dyke i Shane’a Van Dyke’a. W ekipie znaleźli się uznani filmowcy: dwukrotnie nominowany do Oscara operator Matthew Libatique, scenografka Katie Byron, montażysta Affonso Gonçalves, nominowany do Oscara kompozytor John Powell, kierownik muzyczny Randall Poster i projektantka kostiumów Arianne Phillips. Za całość odpowiada wytwórnia Warner Bros. Pictures.

Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości
Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości Źródło: "Co Za Tydzień"

"Nie martw się, kochanie" - Olivia Wilde i Harry Styles poznali się na planie filmu

Reżyserka i odtwórczyni jednej z głównych ról w filmie "Nie martw się, kochanie" Olivia Wilde jest także partnerką życiowa Harry'ego Stylesa. Para poznała się podczas zdjęć do filmu. Dzieli ich spora różnica wieku. 27-letni Harry Styles jest młodszy od swojej ukochanej o dekadę. Olivia Wilde do 2020 roku była w związku z Jasonem Sudeikisem. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Otisa (ur. 2014) i córki Daisy (ur. 2016). Podobno przyczyną rozstania pary było pojawienie się w życiu gwiazdy przystojnego wokalisty, który jest bożyszczem wielu fanek.

Olivia Wilde i Harry Styles
Olivia Wilde i Harry Styles Źródło: Getty Images

"Nie martw się, kochanie" - kiedy premiera?

Film Olivii Wilde "Nie martw się kochanie" trafi do polskich kin 23 września 2022 roku. Światowa premiera produkcji z Florence Pugh i Harrym Stylesem odbędzie się na festiwalu filmowym w Wenecji, który odbędzie się już za miesiąc i potrwa od 31 sierpnia do 10 września.

"Nie martw się, kochanie" - Harry Styles i Florence Pugh
"Nie martw się, kochanie" - Harry Styles i Florence Pugh Źródło: Warner Bros. Pictures

"Nie martw się, kochanie" - zwiastun

W sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun filmu "Nie martw się, kochanie". Zobaczcie koniecznie:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Warner Bros. Pictures

Pozostałe wiadomości