Gwiazdy

Nie żyje partner Agnieszki Rylik. Pięściarka poinformowała o dacie pogrzebu

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Nie żyje ukochany Agnieszki Rylik

Nie żyje ukochany Agnieszki Rylik. Pięściarka poinformowała o tym w mediach społecznościowych. Dodała zdjęcie partnera i powiadomiła o dacie pogrzebu. "Spoczywaj w pokoju" - piszą internauci.

Agnieszka Rylik jest znaną polską pięściarką i mistrzynią świata w boksie zawodowym. Jeszcze jako nastolatka zaczęła trenować kick-boxing, a na koncie ma liczne osiągnięcia sportowe. Oprócz tego Agnieszka Rylik spełnia się jako prezenterka telewizyjna, aktorka i pisarka. W 2017 r. wzięła udział w programie "Agent-Gwiazdy", a także zagrała w kilku filmach i serialach m.in. w "Botoksie" Patryka Vegi.

Agnieszka Rylik powiadomiła o śmierci ukochanego

Sportsmenka przez 15 lat była związana z Krzysztofem Zbarskim, z którym ma córkę Marię. Para rozstała się jakiś czas temu, a w 2016 r. Agnieszka Rylik związała się z Andrzejem Gnoińskim. Teraz pięściarka podzieliła się z internautami smutną wiadomością.

Okazało się, że jej parter nie żyje. Agnieszka Rylik zamieściła tę informację na Instagramie, informując przy okazji o dacie pogrzebu jej ukochanego.

"Kochani, ostatnie pożegnanie Andrzeja Gnoińskiego odbędzie się we wtorek 8 marca o godz. 10.00 w kościele pw. Matki Bożej Saletyńskiej przy Popularnej 46 w Warszawie. Po mszy zostanie pochowany na Cmentarzu Bródnowskim" - czytamy w oświadczeniu.

Andrzej Gnoiński nie żyje

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci złożyli kondolencje sportsmence i nie kryli zaskoczenia tą tragiczną wiadomością.

"Moje kondolencje", "Nie mogę w to uwierzyć", "Andrzej na zawsze pozostanie w naszych sercach", "To naprawdę straszne, trzymaj się kochana", "Musisz mieć teraz dużo siły", "Nie wiem co powiedzieć..." - pisali.

Jak na razie nie podano oficjalnej przyczyny śmierci. Nie pozostaje nam nic innego, jak złożyć najszczersze kondolencje Agnieszce Rylik.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRASSZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości