Gwiazdy

Plejada gwiazd na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni" [ZDJĘCIA]

Gwiazdy

Autor:
Damara
Olszewska
Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

20 stycznia odbyła się uroczysta premiera komedii kryminalnej "Niebezpieczni dżentelmeni" w reżyserii Macieja Kawalskiego. Tomasz Kot, Wojciech Mecwaldowski, Andrzej Seweryn i Marcin Dorociński po raz pierwszy spotkali się na dużym ekranie. Na pokazie filmu, oprócz aktorów wcielających się w główne role pojawiła się plejada gwiazd, w tym: Anita Werner z partnerem Michałem Kołodziejczykiem, Marta Malikowska, Michał Czarnecki, czy Marika.

Tysiące widzów z niecierpliwością wyczekiwało, aż "Niebezpieczni Dżentelmeni" pojawią się w kinach. Film otrzymał bowiem bardzo dobre oceny krytyków. Reżyserski debiut fabularny Macieja Kawalskiego został uhonorowany Nagrodą Publiczności na 38. Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym. 

Guy Ritchie o pracy nad filmem "Gra Fortuny"
Guy Ritchie o pracy nad filmem "Gra Fortuny" Źródło: "Co Za Tydzień"

Gwiazdy na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni" 

"Niebezpieczni dżentelmeni" to pełen akcji i dowcipu kryminał opowiadających o kultowych i sławnych postaciach starających się rozwikłać zagadkę zabójstwa. Wszystko to zostało zwieńczone góralską atmosferą i odtworzeniem Zakopanego z XX-wieku. 

"Film Kawalskiego to dość rzadki przypadek, w którym wszystko się ze sobą zazębia i trudno potem sobie wyobrazić, że coś mogłoby być inaczej. Kryminalna opowieść ze wszystkimi jej zwrotami akcji jest ekscytująca, tym bardziej, że wplątane są w nią znane twarze, ich sposób zachowania, to, w jaki sposób kojarzą się ich nazwiska. Jedno napędza drugie, drugie napędza pierwsze – wszystko tutaj pasuje jak ulał" - mówi Łukasz Kaliński z Quentin.pl

Premiera filmu "Niebezpieczni dżentelmeni" 

Na uroczystej premierze filmu Macieja Kawalskiego nie zabrakło gwiazd zainteresowanych debiutem reżysera. Wśród nich brylowali między innymi Tomasz Kot, Andrzej Seweryn, czy Anita Werner.

Tomasz Kot
Tomasz Kot na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni" Tomasz Kot Źródło: MWMEDIA

"Trudno oprzeć się urokowi tego kina. Młoda Polska oczami Kawalskiego jest barwna, charyzmatyczna i poszukująca nowych form dla wyrażenia drzemiących w środku niepokojów" - napisał o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni" Łukasz Bąk.

Marcin Dorociński
Marcin Dorociński na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni" Marcin Dorociński Źródło: MWMEDIA

"Niebezpieczni Dżentelmeni" łączą w sobie magię kina i element szaleństwa" - mówi Piotr Kozłowski z portalu dziennik.pl

Marta Malikowska
Marta Malikowska na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni" Marta Malikowska Źródło: MWMEDIA
Andrzej Seweryn
Andrzej Seweryn na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni" Andrzej Seweryn Źródło: MWMEDIA
Wojciech Mecwaldowski
Wojciech Mecwaldowski na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni" Wojciech Mecwaldowski Źródło: MWMEDIA
"Marika", Marta Kosakowska
"Marika", Marta Kosakowska na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni" "Marika", Marta Kosakowska Źródło: MWMEDIA
Gwiazdy na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni"
Gwiazdy na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni" Gwiazdy na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni" Źródło: MW MEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Damara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości