Gwiazdy

Od początkującej celebrytki do salonowej divy. Metamorfoza Barbary Kurdej-Szatan

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Barbara Kurdej-Szatan zmieniła styl

Barbara Kurdej-Sztan szturmem podbiła polski show-biznes i z biegiem lat zmieniła styl. Kiedyś wybierała nieśmiałe, niezbyt wyróżniające się kreacje, którym można było wiele zarzucić. Dziś natomiast jest całkiem inaczej. Aktorka jest prawdziwą divą salonową i zawsze zachwyca swoimi kreacjami. My natomiast przypominamy, jak prezentowała się prawie 10 lat temu.

Barbara Kurdej-Szatan w 2013 roku szturmem wkroczyła do polskiego show-biznesu. Charakterystyczna blondynka z krótkimi włosami zaczynała od reklam telewizyjnych, a potem jej kariera nabrała błyskawicznego tempa. Wszystko dlatego, że gwiazda od wielu lat była już profesjonalną aktorką, więc nowe propozycje były dla niej niczym wiatr w żagle. Celebrytka nigdy nie unikała salonów i z dumną stawała przed fotoreporterami. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała na początku swojej przygody z wielką sławą? Nie da się ukryć, że jej styl przeszedł sporą metamorfozę.

Barbara Kurdej-Szatan zaczynała z nieśmiałymi stylizacjami

Barbara Kurdej-Szatan początkowo nie sięgała po bardzo zwracające na siebie uwagę kreacje i zawsze miała w zanadrzu coś bezpiecznego. Niestety, nie wszystkie stylizacje aktorki dobrze podkreślały jej nietuzinkową urodę. Gwiazda często wybierała krótkie kreacje w dość dziwne wzorki, które mogłyby kojarzyć się raczej z garderobą małej dziewczynki, niż dorosłej kobiety.

Barbara Kurdej-Szatan w 2013 roku
Barbara Kurdej-Szatan w 2013 roku Barbara Kurdej-Szatan w 2013 roku Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Aktorka popełniała też błąd, który lata wcześniej zaliczały jej starsze i bardziej doświadczone koleżanki z show-biznesu. Mowa oczywiście o grubych, czarnych rajstopach do koktajlowych kreacji. Dziś Barbara Kurdej-Szatan nie pokazuje się w takim wydaniu, a jeśli już stawia na okrycie nóg, robi to w sposób delikatny.

Barbara Kurdej-Szatan w 2014 roku
Barbara Kurdej-Szatan w 2014 roku Barbara Kurdej-Szatan w 2014 roku Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Wcześniej jednak gwiazda nie rozstawała się z tym elementem garderoby i konsekwentnie stawiała na grube rajstopy. Wielokrotnie zdarzało się jej też wybierać na ścianki stylizacje, które z powodzeniem mogłaby założyć na wyjście do sklepu. Dopiero z czasem Barbara Kurdej-Szatan zrozumiała, że nawet wyróżniająca się uroda potrzebuje odpowiedniego podkreślenia dobrze dobranym strojem. W kolejnych latach sięgała po coraz to bardziej odważne kreacje, a jej ulubionym kolorem bez wątpienia stał się kobaltowy.

Barbara Kurdej-Szatan w 2013 roku
Barbara Kurdej-Szatan w 2013 roku Barbara Kurdej-Szatan w 2013 roku Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA
Ela Pruszyńska z "Żon Miami" powiedziała ile wydała na zawartość garderoby
Ela Pruszyńska z "Żon Miami" powiedziała ile wydała na zawartość garderoby "Żony Miami". Ela Pruszyńska w szczerej rozmowie pokazała najdroższe rzeczy z garderoby. Zaskakujące?

Barbara Kurdej-Szatan dziś jest prawdziwą salonową divą

To właśnie w kobaltowej, długiej do ziemi sukni Barbara Kurdej-Szatan zaprezentowała się podczas konferencji programu "Project Cupid", którego była prowadzącą. Kreacja aktorki zapierała dech w piersiach i bez wątpienia nadałaby się nawet na czerwony dywan w Hollywood. Mocny odcień niebieskiego idealnie podkreślił jasny kolor włosów artystki, a wycięcia i zdobienia oraz bogata biżuteria dodały szczypty luksusu i seksapilu.

Barbara Kurdej-Szatan w 2022 roku
Barbara Kurdej-Szatan w 2022 roku Barbara Kurdej-Szatan w 2022 roku Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Barbara Kurdej-Szatan coraz częściej stawia na elegancką klasykę, jednak nie zawsze w aż tak podniosłym wydaniu. Aktorka niedawno wybrała zestaw, w którym mocno bazowała na bieżących trendach. Czarny total look wyglądał niezwykle szykownie, a śliski materiał nawiązywał do obecnej mody. Aktorka nauczyła się też, że goła noga dużo lepiej prezentuje się na ściance.

Barbra Kurdej-Szatan w 2022 roku
Barbra Kurdej-Szatan w 2022 roku Barbra Kurdej-Szatan w 2022 roku Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Barbara Kurdej-Szatan nie zawodzi modowo nawet w codziennych stylizacjach. Podczas spotkań z dziennikarzami aktorka stawia właśnie na nieco luźniejszy styl. Nie oznacza to jednak, że idzie na łatwiznę. Outfity artystki zawsze są bardzo dobrze dobrane kolorystycznie i często bazują na wielowarstwowości. Nie da się ukryć, że bardzo przyciągają uwagę i są łatwe do skopiowania przez fanów gwiazdy, dla których może być prawdziwą modową inspiracją.

Barbara Kurdej-Szatan w 2022 roku
Barbara Kurdej-Szatan w 2022 roku Barbara Kurdej-Szatan w 2022 roku Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości