Gwiazdy

Olivia Wilde szczerze o związku z 10 lat młodszym muzykiem: "Nie ma znaczenia, co myślą o tobie nieznajomi"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Źródło:
Vogue
Olivia Wilde

Olivia Wilde i Harry Styles spotykają się od początku roku. Ich związek od samego początku budził wiele kontrowersji. W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Vogue" aktorka wyznała, co myśli o opiniach internautów na temat swojej relacji z młodszym o dekadę muzykiem.

Relacja Olivii Wilde i Harry'ego Stylesa rozpala wyobraźnię ich fanów od prawie roku. Ich związek od początku był narażony na komentarze, również te mniej przychylne. Wszystko z powodu dzielącej ich różnicy wieku i rozstania aktorki z Jasonem Sudeikisem. Ich związek zakończył się zaledwie kilka miesięcy wcześniej po siedmiu latach związku. Olivia i Jason wspólnie wychowują dwoje dzieci.

Olivia Wilde o związku z Harrym Stylesem

Mimo że fani powątpiewali w szczerość i przede wszystkim stabilność uczucia, które połączyło gwiazdy, Olivia Wilde i Harry Styles udowodnili, że to coś więcej aniżeli krótkotrwałe zauroczenie. Teraz w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Vogue" aktorka wyznała, że nie zamierza zabierać głosu w sprawie zamieszania, które wybuchło wokół jej relacji z 27-latkiem.

"Naprawienie tej fałszywej narracji jest oczywiście naprawdę kuszące. Ale uważam, że kiedy jesteś naprawdę szczęśliwy, nie ma znaczenia to, co myślą o tobie nieznajomi. Liczy się dla ciebie tylko to, co jest prawdą, co kochasz i kogo kochasz" - powiedziała.

Aktorka dodatkowo podkreśla, że nigdy nie była tak szczęśliwa, jak teraz.

"Przez ostatnie dziesięć lat, jako społeczeństwo, przywiązywaliśmy znacznie większą wagę do opinii nieznajomych niż ludzi nam najbliższych. Jestem szczęśliwsza, niż kiedykolwiek byłam. I zdrowsza, niż kiedykolwiek i wspaniale jest się tak czuć".

Rafał Zawierucha w filmie Quentina Tarantino
Rafał Zawierucha w filmie Quentina Tarantino Rafał Zawierucha pracę w rodzinie Quentina Tarantino wspomina cudownie! Polska premiera najnowszego filmu Quentina Tarantino „Pewnego razu…w Hollywood” (Once Upon a Time in Hollywood) już 16 sierpnia. W Stanach Zjednoczonych premiera odbyła się 22 lipca. Źródło: Co za Tydzień

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło: Vogue

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Monolith Scena z filmu "Kochajmy się od święta"

Pozostałe wiadomości