Gwiazdy

Karolina Malinowska i Olivier Janiak - czego życzą sobie na walentynki?

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
viva.pl, instagram.com/olivierjaniak/, https://www.instagram.com/karolinamalinowska_official/
Karolina Malinowska i Olivier Janiak

Karolina Malinowska i Olivier Janiak to para, która jako jedna z nielicznych w show-biznesie, może pochwalić się tak długim stażem małżeńskim. Niedawno obchodzili 18. rocznicę ślubu, a teraz celebrują miłość w dniu zakochanych. Modelka opublikowała w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie.

Karolina Malinowska za pośrednictwem Instagrama wyjaśniła, czego życzyłaby sobie w związku. "Cudownie widzieć Was w takim wydaniu. Właśnie takiej normalności i szczerości potrzebuję w Internecie" - skomentowała jedna z obserwatorek modelki. 

Karolina Malinowska i Olivier Janiak - wspólne walentynki

Dla wielu osób związek Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka jest idealnym przykładem na to, że miłość od pierwszego wejrzenia istnieje. Jak podaje portal viva.pl, para pobrała się zaledwie po 3 miesiącach znajomości i od tamtej pory tworzy udany związek przez niemal dwie dekady. Z okazji walentynek, Karolina Malinowska opublikowała zdjęcie, na którym pozuje razem z mężem. 

"Żeby tak normalnie było. Żeby pod jednym kocem. Żeby razem. Żeby tak po prostu. Żeby miłość była" - podpisała fotografię. Zdjęcie wyjątkowo przypadło do gustu internautom, którzy dołączyli do życzeń i chętnie komentowali post.

Sylwia Graff z "Żon Miami" wspomina jak wyglądało pierwsze spotkanie jej syna z nowym partnerem
Sylwia Graff z "Żon Miami" wspomina jak wyglądało pierwsze spotkanie jej syna z nowym partnerem Bohaterka programu "Żony Miami" opowiedziała jak wspomina pierwsze wspólne chwile z nowym partnerem i swoim synkiem Źródło: Bohaterka "Żon Miami" opowiedziała szczegóły pierwszego spotkania syna z nowym partnerem

 Olivier Janiak i Karolina Malinowska - historia miłości

Ceremonia zaślubin Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej odbyła się we wrześniu 2003 roku w Tumie. W 18. rocznicę ślubu modelka opublikowała na Instagramie fotografię z tego wyjątkowego dnia.

 "Dawno, dawno (18 lat) temu, w nie tak bardzo odległej krainie, pewien Książę pocałował żabę i od tego momentu była to już zupełnie inna bajka. Prawda Oli?" - napisała Karolina Malinowska pod zdjęciem. Na odpowiedź męża nie musiała długo czekać. 

"18 lat płyniemy razem po wodach i oceanach życia, czasem głęboko nurkujemy w otchłań, czasem osiadamy na mieliźnie, czasem jest flauta, kiedy indziej szkwał, nawet sztorm, ale zawsze razem docieramy do brzegu. Słonecznego. Dzięki K. za tę piękną podróż i cudowne towarzystwo" - napisał w mediach społecznościowych Olivier Janiak, prowadzący program "Co za Tydzień".

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: viva.pl, instagram.com/olivierjaniak/, https://www.instagram.com/karolinamalinowska_official/

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości