Gwiazdy

Oliwia Bieniuk na łonie natury w bikini. Fani urzeczeni jej urodą 

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk wybrała się na wakacje nad polskie morze. 19-latka opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini. Bardziej niż malownicze okoliczności przyrody fani podziwiają urodę nastolatki.

Oliwia Bieniuk spędza wolny czas nad Bałtykiem. Nastolatka wybrała się na Hel. Nie omieszkała udostępnić pamiątkowego zdjęcia na Instagramie. Fani są zachwyceni urodą córki Anny Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk pozuje w bikini na Instagramie

Oliwia Bieniuk podzieliła się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem z wyjazdu do miejscowości Chałupy na Helu. Oliwia Bieniuk zapozowała w cieniu drzew i w dwuczęściowym stroju kąpielowym i złotej biżuterii. Na fotografii widzimy piękny krajobraz, przyrodę i błękitne niebo.

"In the woods #chałupki" – napisała młoda gwiazda w opisie.

Pod zdjęciem fani umieścili wiele pochlebnych komentarzy. Obserwatorzy zasypali 19-latkę komplementami:

"Milion dolarów", "Przepiękna, naturalna dziewczyna", "Śliczna jesteś", "Zjawiskowa", "Wow, ale forma" - czytamy pd postem Oliwii Bieniuk.

Jakub Jankiewicz miłość. Czy jego serce jest już zajęte?
Jakub Jankiewicz znalazł miłość. Czy jego serce jest już zajęte? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Oliwia Biniuk podbija Instagram

Oliwia Bieniuk osiągnęła już pełnoletniość i stawia coraz śmielsze kroki w świecie show-biznesu. Gwiazda wystąpiła już w znanym tanecznym show, a teraz marzy jej się zawód, który wykonywała jej mama Anna Przybylska. Córka uwielbianej gwiazdy i sportowca Jarosława Bieniuka w przyszłości chciałaby rozwijać się w kierunku aktorstwa.

Na razie Oliwia Bieniuk skupia się na byciu influencerką i rozwija swój profil na Instagramie. Publikowane przez nią treści przyciągają spore grono fanów. 19-latka dzieli się z obserwatorami efektami profesjonalnych sesji, a także spontanicznymi kadrami z przyjaciółmi czy bliskimi. Co jakiś czas wraca też wspomnieniami do zmarłej mamy, publikując fotografie, na których jest z Anną Przybylską. Oliwia Bieniuk może już pochwalić się licznymi współpracami komercyjnymi ze znanymi markami. Zapewne wkrótce się okaże, czy na dobre zawojuje polski show-biznes.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości