Gwiazdy

Oliwia Bieniuk pokazała niepublikowane zdjęcie z mamą. "Kocham to"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk opublikowała na InstaStories zdjęcie z dzieciństwa. Pozuje na nim z mamą. Śp. Anna Przybylska trzyma ją na rekach w domowych pieleszach. Trudno się nie wzruszyć.

Anna Przybylska chorowała na raka trzustki, który zdiagnozowano u niej w 2013 roku. Przeszła operację, ale nowotwór okazał się złośliwy. Aktorka mimo heroicznej walki zmarła osiem lat temu - 5 października 2014 roku. Miała zaledwie 36 lat. Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny. Do dziś jednak żyje we wspomnieniach fanów i najbliższych, którzy robią wszystko, by pamięć o jednej z najpiękniejszych polskich aktorek nigdy nie wygasła.

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej, opublikowała archiwalne zdjęcie z mamą

Oliwia Bieniuk robi wszystko, by podtrzymać pamięć o mamie. Nastolatka ostatnio udostępniła archiwalne zdjęcie z mamą. Jest na nim bardzo malutka, a mama trzyma ją na rękach. Anna Przybylska do zdjęcia była ubrana w tank top z nadrukiem, jeansowe szorty i duże kolczyki. Córka aktorki do fotografii dołączyła krótki podpis.

"Kocham to zdjęcie" - czytamy.

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Oliwia Bieniuk pokazała niepublikowane zdjęcie z mamą - Anną Przybylską Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska Źródło: instagram.com/oliwia.bieniuk/

Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy

Oliwia Bieniuk jest nie tylko podobna do mamy wizualnie, ale również jej upodobania i umiejętności pokrywają się z tym, co kochała Anna Przybylska. Ojciec nastolatki, Jarosław Bieniuk, w rozmowie z serwisem pomponik.pl wyjawił, że jego córka dostała się do szkoły aktorskiej.

"Czuję radość i wzruszenie, bo wiem, ile pracy Oliwia włożyła w to i jak ciężko się dostać do takiej szkoły. Jestem bardzo dumny" - mówił wówczas.

Oliwia Bieniuk zdecydowała się na studia w Warszawskiej Szkole Filmowej założonej w 2004 roku przez reżysera Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości