Gwiazdy

Paulina Chapko niedawno pochwaliła się ciążą. Teraz przedstawiła ukochanego. Kim jest Joel Valencia?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram @paulina.chapko_official @joelvalencia8
Paulina Chapko pokazała ojca swojego dziecka

Paulina Chapko spodziewa się dziecka. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" opublikowała zdjęcie ze słonecznej Hiszpanii. Pozuje u boku partnera. Kim jest narzeczony Pauliny Chapko?

Paulina i Karolina Chapko to nie jedyne bliźniaczki w rodzinie. Jak się okazuje, aktorki mają... siostry bliźniaczki. Jedna z nich, Aleksandra Chapko, postanowiła iść w ich ślady - ukończyła Wydział Aktorski w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Czy w polskiej kinematografii pojawi się kolejna siostra Chapko? Czas pokaże. Tymczasem Paulina Chapko podzieliła się z internautami radosną nowiną. Ma powody, by zostać w Hiszpanii trochę dłużej.

Paulina Chapko spodziewa się dziecka

Paulina Chapko oraz jej siostra Karolina stronią od blasku fleszy. Popularność bliźniaczki zawdzięczają rolom w filmie "Oszukane", w którym u boku Katarzyny Herman i Artura Żmijewskiego zagrały podmienione w szpitalu siostry. Niedawno Paulina Chapko podzieliła się z internautami wrażeniami z pobytu w Hiszpanii. Zdradziła wówczas, że w Madrycie spędzi kilka najbliższych miesięcy.

"Kocham Hiszpanię całym sercem. To przepiękny kraj, smaczna kuchnia, życzliwi ludzie, którzy uśmiechają się do mnie na ulicy. I przede wszystkim pogoda. Tutaj nawet w zimie cały czas świeci słońce. Najbliższe miesiące spędzę delektując się pięknem tego miejsca. Madryt otwiera przede mną nowe możliwości. Jestem wdzięczna, że mogę z nich skorzystać!" - napisała pod zdjęciem.

W nowym poście na swoim koncie na Instagramie pokazała prawdziwe powody przeprowadzki do Hiszpanii. Aktorka jest w ciąży! Na opublikowanym zdjęciu pozuje u boku partnera - piłkarza Joel Valencia. Paulina Chapko ma na sobie białą sukienkę, która podkreśla widoczny gołym okiem ciążowy brzuch.

„Oszukane” od 10 maja w kinach
„Oszukane” od 10 maja w kinach Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat... Film „Oszukane” inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. To historia sióstr podmienionych w szpitalu. To wydarzenie kilka lat temu wstrząsnęło Polską. Ekipa i aktorzy spotkali się z dziennikarzami w Warszawie przed zbliżającą się premierą filmu w maju. Źródło: Co za Tydzień

Joel Valencia - kim jest?

Partnerem Pauliny Chapko jest piłkarz Joel Valencia. Pochodzący z Ekwadoru 28-letni sportowiec grał w dwóch polskich klubach - w Piaście Gliwice oraz Legii Warszawa. Aktualnie Joel Valencia jest napastnikiem w zespole AD Alcorcón i mieszka w Hiszpanii. Para jest zaręczona.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @paulina.chapko_official @joelvalencia8

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości