Gwiazdy

Paulina Koziejowska otwarcie o związku z Maciejem Orłosiem. "To nie jest żaden romans"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Paulina Koziejowska potwierdza związek z Maciejem Orłosiem

Maciej Orłoś ma nową partnerkę, którą jest znana dziennikarka i prezenterka Paulina Koziejowska. Para starała się utrzymać swój związek w tajemnicy jak najdłużej. Nie udało się. Media wytropiły ich relację, a oni nie mogli już dłużej się ukrywać i postanowili zabrać głos. Paulina Koziejowska zrobiła to jako pierwsza. Określiła status związku z Maciejem Orłosiem.

Maciej Orłoś rozstał się ze swoją trzecią żoną. Z Joanną Twardowską-Orłoś ma dwoje dzieci. Dziennikarz potwierdził koniec małżeństwa, ale nie zrobił tego bezpośrednio np. za pośrednictwem oświadczenia na Instagramie, jak zrobili to Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Prowadzący "W Telegraficznym Skrócie" (nowy internetowy program Macieja Orłosia) do tej pory nie komentuje rozstania z żoną. Potwierdził jedynie doniesienia "Super Expressu".

"Tak, to prawda, ale nie chcę o tym rozmawiać. To moje życie prywatne, o którym nigdy nie lubiłem opowiadać" - skomentował krótko.

Paulina Koziejowska otwarcie o związku z Maciejem Orłosiem

Paulina Koziejowska ma 39 lat i jest dziennikarką zajmującą się show-biznesem. Prezenterka była związana z 62-letnim aktorem Jackiem Borkowskim. Później, niespodziewanie ogłosiła rozstanie i wróciła do swojego narzeczonego. Jednak wtedy wydarzyła się tragedia. Więcej o tym, kim jest Paulina Koziejowska, przeczytacie TUTAJ.

Dziennikarka postanowiła przerwać milczenie i odnieść się do plotek o jej związku z Maciejem Orłosiem. W rozmowie z WP Kobieta przyznała, że nadal będą starali się chronić prywatność, ale nie mogą dłużej udawać, że nic ich nie łączy.

"To nie jest żaden romans" - powiedziała stanowczo w wywiadzie.

Dodała też, że w kwestii dzielenia się teraz swoimi uczuciami nadal są ostrożni. Szczególnie Maciej Orłoś nie zamierza zmienić swojej postawy.

"Maciek bardzo chroni prywatność, ja też się tego nauczyłam, ale jak widać, nie zawsze się da [...] Będziemy chronić swoją prywatność, co cały czas robimy. Ale chcemy żyć jak normalni ludzie" - dodała.

Paulina Koziejowska zauważyła, że jej relacja z Maciejem Orłosiem wzbudza zainteresowanie paparazzi, którzy dostarczyli mediom ich pierwsze zdjęcia. Para spacerowała i po raz pierwszy nie bała się okazywać sobie publicznie uczucia.

"To nie jest tak, że wyszliśmy po kilku tygodniach z domu i przestaliśmy się ukrywać. Kiedy pojawia się plotka, że dwie osoby publiczne są razem, zaczyna się 'polowanie' na nie. I w końcu pojawiły się zdjęcia, zresztą bardzo ładne. Tak, jesteśmy razem. Trudno, żebyśmy chodzili pięć metrów od siebie" - wyjaśniła w WP Kobieta.

Anna Świątczak o relacji z mężem
Anna Świątczak o relacji z mężem Anna Świątczak o relacji z mężem

Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski. Różnica wieku w związku

Choć dzieliły ich 23 lata różnicy, to wiek nie był dla nich przeszkodą. Dziennikarka szybko poznała dzieci aktora. Po dwóch miesiącach znajomości podjęli decyzję o zamieszkaniu razem. Para publikowała bardzo dużo wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych, za co byli krytykowani przez internautów. Wydaje się, że teraz Paulina Koziejowska jest bardziej ostrożna w budowaniu relacji z Maciejem Orłosiem. Jak pisaliśmy wyżej — uczy się od niego chronienia prywatności.

"Nigdy wcześniej nie pomyślałam, że ludzie mogą być zmuszeni ukrywać swój związek, w którym jest spora różnica wieku, w obawie przed reakcją znajomych, najbliższych, rodziny... Smutne" - pisała na Instagramie, gdy była w związku z Jackiem Borkowskim.

Aktor opowiadał w "Dzień dobry TVN", jak znosi internetowe docinki związane z różnicą wieku i okazywaniem czułości ukochanej.

"Ja nie reaguje na hejty, jestem na to odporny, tylko problem polega na czymś innym. Nagle pojawia się problem, niby nic, są znacznie ważniejsze rzeczy niż to. Natomiast to wylewanie jakichś swoich pragnień czy niespełnionych swoich nadziei na miłość" - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości