Gwiazdy

Paulla przeszła sporą metamorfozę. Jak dziś wygląda?

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Paulla zmieniła fryzurę

Paulla od początku swojej kariery w show-biznesie kojarzyła się z krótkimi włosami, czasem zmieniała tylko ich kolor. Cięcie pozostawało takie samo i po pewnym czasie stało się znakiem rozpoznawczym wokalistki. To już jednak przeszłość, ponieważ gwiazda zdecydowała się na metamorfozę i ostatnio zaprezentowała się w całkiem innej fryzurze.

Paulla to polska wokalistka, która największą sławą cieszyła się na początku lat 2000. To właśnie wtedy wzięła udział w jednym z programów muzycznych, a opinia publiczna szybko zachwyciła się jej głosem. Piosenkarka wydała debiutancki album, na którym znalazło się wiele hitów. Wówczas gwiazda była stałą bywalczynią nagłówków kolorowych gazet, jednak z biegiem czasu stopniowo wycofywała się z show-biznesu. Dziś Paulla nie szuka niepotrzebnego rozgłosu i skupia się głównie na swojej muzyce, której też nigdy nie porzuciła. Wokalistka rozwijała swoją karierę po cichu, a wszelkimi zmianami w życiu dzieliła się z fanami na Instagramie. To właśnie tam zaprezentowała się ostatnio w zupełnie nowej fryzurze.

Paulla przeszła metamorfozę i zapuściła włosy. Jak dziś wygląda?

Paulla od dawna kojarzyła się fanom z krótkimi włosami, bo to właśnie w takiej fryzurze przez 15 lat funkcjonowała w show-biznesie. Teraz jednak jest to już przeszłość, bowiem wokalistka jakiś czas temu zaczęła zapuszczać włosy. Gwiazda wstawiała wiele zdjęć, na których było widać, że jej włosy powoli zaczynają sięgać ramion, jednak ostateczną metamorfozą pochwaliła się na InstaStories.

Piosenkarka wzięła ostatnio udział w nagraniach telewizyjnych i postanowiła wszystko zrelacjonować na swoim koncie na Instagramie. To, co przykuwa największą uwagę, to długie włosy gwiazdy, które układają się w fale na wzór fryzur gwiazd starego Hollywood. Nie da się ukryć, że metamorfoza Paulli wypadła bardzo korzystnie.

Paulla zapuściła włosy
Paulla zapuściła włosy Paulla zapuściła włosy Źródło: Instagram Paulli

Fani byli zachwyceni przemianą piosenkarki i zaczęli prawić jej komplementy w komentarzach pod postami.

"Cudownie pani w tej fryzurze";

"Pięknie wyglądasz";

"Ale ślicznie wyglądasz, świetna fryzura" - pisali internauci.

Łukasz Urbański o modnych fryzurach na tegoroczne wakacje
Łukasz Urbański o modnych fryzurach na tegoroczne wakacje Łukasz Urbański, znany widzom TVN również z tego, że jest odpowiedzialny za metamorfozy uczestników programu "Top Model", w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedział o włosowych trendach na ten sezon, które z chęcią podchwyciły również gwiazdy.

Paulla lata temu była porównywana do Edyty Górniak

Paulla zaczęła karierę jako brunetka i przez wiele lat trzymała się właśnie tego koloru włosów. Jej znakiem rozpoznawczym od przeszło 15 lat był także asymetryczny, krótki bob z grzywką na bok. Wokalistka ze względu na swoją urodę i talent wokalny przez długi czas była porównywana nawet do Edyty Górniak. W 2019 roku gwiazda zdecydowała, że zmieni swój image i rozjaśniła włosy do platynowego blondu. Od tamtej pory pozostaje blondynką.

Paulla w 2016 roku
Paulla w 2016 roku Paulla w 2016 roku Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości