Gwiazdy

Syn Pawła Deląga wziął ślub. Dumny ojciec pokazał nagranie. "Chcą patrzeć z ufnością w przyszłość"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Paweł Deląg pokazał nagranie ze ślubu syna

Paweł Deląg pokazał na Instagramie poruszające nagranie. Jego syn Paweł Deląg Junior wziął ślub ze swoją ukochaną. Dumny ojciec pokazał wideo z kościoła i nawiązał do wojny w Ukrainie.

Wojna w Ukrainie nadal trwa. Tysiące obywateli przyjeżdża do Polski, aby schronić się przed wojskami rosyjskimi. Polacy tłumnie ruszyli z pomocą swoim sąsiadom, w tym również wiele znanych osób, które wykorzystują swoje zasięgi w mediach społecznościowych, aby nagłaśniać m.in. zbiórki żywności.

Syn Pawła Deląga wziął ślub

Do tej grupy dołączył Paweł Deląg, który był aktywnie zaangażowany w pomoc Ukrainie. Na Instagramie publikował wiele informacji o zbiórkach i najpotrzebniejszych rzeczach, a w rozmowie z nami powiedział o swoich bliskich mieszkających w Ukrainie.

Ostatnio aktor zaskoczył internautów, publikując nagranie ze ślubu swojego syna. Paweł Deląg pokazał krótkie wideo z kościoła, na którym widać parę młodą. Do postu dodał opis, w którym nawiązał do wojny w Ukrainie.

"Mój syn wczoraj wziął ślub. Paweł i Ada wczoraj złożyli sobie małżeńską przysięgę. To piękny dzień dla nich, dla całej rodziny. Młodzi chcą patrzeć z ufnością w przyszłość, w przyszłość w której jest pokój. Bezpiecznie. W ten piękny dzień nasze myśli jednak szły w stronę Ukrainy. Myśli w kierunku tych, którzy chowają się w piwnicach, schronach przed rosyjskimi bombami. Którzy drżą o życie swoje i swoich bliskich. Tych, którzy dzielnie walczą na pierwszej linii frontu. Stop wojnie, stop nienawiści. Niech miłość będzie naszym wyborem" - czytamy.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak o buncie córek. "Niektóre rzeczy nie docierają do mnie"
Anna Świątczak o buncie córek. "Niektóre rzeczy nie docierają do mnie" Anna Świątczak w rozmowie z nami opowiedziała, jak jej córki znoszą wiek nastoletni. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paweł Deląg nawiązał do sytuacji w Ukrainie

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy gratulowali synowi Pawła Deląga.

"Wszystkiego dobrego dla młodej pary", "Trudny czas, ale nic nie możemy na to poradzić", "Pięknie Pawle napisałeś", "Oby im się wszystko dobrze układało", "Piękna para, oby nie musieli przeżywać tego co teraz Ukraińcy" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości