Gwiazdy

Paweł Małaszyński na zdjęciu z 18-letnim synem. Gdzie spędzają razem urlop?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Paweł Małaszyński pokazał syna

Paweł Małaszyński spędza urlop nad morzem. Aktor opublikował niedawno pamiątkowe zdjęcie, które wykonał na plaży. Towarzyszy mu 18-letni syn Jeremiasz.

Wakacje w pełni. Artyści próbują odpocząć i nabrać sił przez zbliżającym się nowym, jesiennym sezonem. Paweł Małaszyński zabrał rodzinę nad morze. Nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć!

Paweł Małaszyński na zdjęciu z synem

Paweł Małaszyński od przeszło 20 lat jest mężem koleżanki z liceum Joanny Chitruszko. Para doczekała się dwójki dzieci, w tym dorosłego już syna Jeremiasza. Mężczyzn łączy szczególna, przyjacielska więź i zdarza im się nawet razem pracować - chłopak wystąpił w jednym z teledysków ojca. W wywiadzie dla DDTVN artysta zdradził, że próbuje nadrobić stracony w dzieciństwie czas:

"Nadrabiam czas, kiedy Jeremiasz był mały. Kiedy dużo pracowałem, byłem wszędzie w mediach, bo robiłem rzeczy, które mnie interesowały i chciałem się rozwijać w tym zawodzie. Teraz mam wyciszony okres. Cały czas jestem dla moich dzieci" - wyjaśnił.

Cała rodzina przebywa na wakacjach nad morzem. Paweł Małaszyński uwiecznił tę chwilę i opublikował na swoim instagramowym profilu wspólne zdjęcie z synem. Chłopak robi się coraz bardziej podobny do ojca. Czy pójdzie w jego ślady?

Jacyrodzicetakiedzieci? Zofia Domalik w ogniu pytań
Jacyrodzicetakiedzieci? Zofia Domalik w ogniu pytań #Jacyrodzicetakiedzieci? Zofia Domalik w ogniu pytań Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paweł Małaszyński - kariera, życie prywatne

Paweł Małaszyński urodził się w 1976 roku w rodzinie o tradycjach wojskowych. W dzieciństwie wraz z rodziną przeprowadził się do Białegostoku. Tam uczył się w liceum i rozwijał filmową pasją. Początkowo rozpoczął studia prawnicze, jednak szybko zrozumiał, że to sztuka gra mu w duszy. Porzucił Uniwersytet w Białymstoku i podjął próbę zdania do szkoły teatralnej. Dopiero trzecie podejście do egzaminów zakończyło się powodzeniem. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła mu rola wziętego prawnika w serialu "Magda M.". Poza aktorstwem Paweł Małaszyński realizuje się również jako muzyk.

Prywatnie jest mężem koleżanki z liceum Joanny Chitruszko - tancerki i choreografki. Doczekali się dwójki dzieci: syna Jeremiasza i córki Lei.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości